• defiant9
    #20
    "Mert nem arról van szó, hogy a munkahelyére hogyan jut el, hanem hogy a munkája során, a feladatai elvégzéséhez hogyan járja be naponta a fél országot."
    Tipikus cherry picking logika. A buszok amikről épp beszéltünk egyáltalán nem az árúszállításról szólnak, de ha leállsz a körúton és nézed a forgalmat ott is azt látod hogy a legnagyobb részt az egyszemélyes autók teszik ki

    Nem azt mondom hogy az áruforgalom elhanyagolható hanem azt hogy a lehető legtöbb autót ki kell vonni, aminek lesz egy olyan pozitív hatása hogy a dugóban/lámpánál állás helyett haladnak is.

    "2025-ig pedig a jelenlegi kilátások szerint az EU tagállamainak száma olyan 2-4 köré fog zuhanni"
    Jaja, a hülyeségeiddel meg addigra tényleg tele lesz a padlás, mert már most is alig fér, mivel ontod magadból a blődségeket, aztán amikor szembesítve vagy a valósággal, akkor füled farkad behúzva elsunnyogsz, majd mintha mi sem történt volna előadod újra az agymenésed a köv. topic-ban. Ennyire primitív vagy, ezen érdemes elgondolkoznod kicsit.