Microsoft Flight Simulator 2020
  • nibron
    #1655
    Ha ultrázol, akkor jó lesz a pmdg. Azért a 737-esek stabilak voltak p3d-ben is, itt is azok. De egy elég nagy rendszert kell futásidőben fenntartani. A gyári nagyvasakat nem szeretem, mindegyiknek van jó pár nevetséges paramétere. A Fenix nagyon szuper, szépen fut az is. Biztiket pattogtatni jó játék egy darabig (amúgy nagyon jól megcsinálták ezt a részt), lehet tesztelni a rendszert, hatással van a működésre, nem csak dísz. CaptainSim nekem sosem volt szimpatikus, általában mindig csak félig kidolgozott gépekről hallottam. A LevelD-t szerettem, az a 767-es nagyon ott volt. Viszont valahol láttam, hogy a MilViz visszatért, egyelőre számomra érdektelen projektekkel, de remélem megcsinálják a Lancair-t és a B60-at. A Lancair-al nagyon jól lehet a csemetéket képezni.
    Vezérlőnek most a TM 787-es yoke-ot használom a Honeycomb Throttle-val. A honey-hoz csináltam egy programot amivel a ledeket vezérlem a szimulátor adatai alapján, úgyhogy most a 737-essel úgy villog ahogyan a cockpitben.
    1000$ azért kicsit karcsú azokból az eszközökből.:) Hol láttad annyiért? Vagy nem egyre gondolunk.
    Amúgy nem X4 hanem Elite. Az nálam még mindig megy. Odyssey is megvan, elbohóckodtam azzal is a nyáron.
    Utoljára szerkesztette: nibron, 2023.01.04. 00:54:52