• Alexease
    #1
    Az elozo harmat szerettem, ujrajatszhatok. Ez mar a elozetesek alapjan is necces volt, de azert vartam. Megvettem, es haaat...

    Ha a New Order 10/10; akkor az Old Blood 9/10 (de az is csak a rovidseg es a kevesebb tortenet miatt, amugy 10/10; persze, "csak" egy elozmeny); es a New Colossus 8/10 (vontatottabb tortenet, szivatasok).

    Ezt is megvettem, vegigtoltam (vagyis nem, az utolso palya bukta, 1 hete ott vagyok:D), es nagyon mas. A tortenet nulla es a co-op mod megoli az egyjatekos elmenyt...
    Igazabol a cikkben benne van minden:)

    Ez legyen 6/10. Kar erte.

    Ertem en a divatot es a co-op dolgokat, de illet volna egy jatekosra optimalizalni, es ha ketten toljak, akkor a nehezseggel vagy ellenfelek szamaval emelni a jatekelmenyt. De igy, hogy van egy idiota bot/AI tarsam, aki beszol valami poenosat, aztan berohan a daralo kozepebe meghalni (akinek mentese kozben en is meghalok; a 3 eletet tizen masodperc alatt ledaraljak), nem sok ertelme es/vagy idegesito.

    Foleg a vege huzos, amit szigoruan ket emberre terveztek: egyedul total lutri vagy agymenes.

    Ha egyszer sikerul megcsinalni az utolso palya veget, es van lehetoseg boklaszni Parizsban es lovoldozni, meg fenmarad egy ideig. Talan meg kesobb is ujra eloveszem, ha egyszer ujarjatszom mindharom reszt, mert lodozosnek nem rossz. De az uccso palyat tobbet nem veszem elo:D