12
  • datango
    #12
    kérném vissza a régi wolf3d -m et.
  • arty
    #11
    régi, nokia buta-mobilon elfut, de ezt az asteroidsnál is randább grafikából azonnal tudhattad volna... (édesjóistenem, miért nincs iq teszt reg előtt?)

    ---

    szerk: közben pár perce végeztem az utolsó new colossus dlc-vel... tudtam h nem szabad tőle sokat várni, így nem csalódtam :)) (najo, kicsit még így is...)


    Utoljára szerkesztette: arty, 2019.08.12. 09:54:55
  • Alexease
    #10
    10-15 perc? En mulkor ~3 orat buktam: egyik raid kuldetes; keresztul a varoson, katakomba, toronyepulet, jonehany szint, aztan a teton instant halal:) Persze celiranyosan gyorsabb, de akkor is szivatas. Az a 3 elet nem sokat er, tobbszor volt, hogy mentem segiteni, es ott helyben ledaraltak az osszes eletet:D

    Amugy ha nem a korabbiakhoz hasonlitom es co-op (elo emberrel) modban tolja az ember, akkor nem lehet annyira rossz. Igazabol arra van kitalalva, a palyak es kuldetesek is. Lehetosegkent az sem rossz, hogy barki csatlakozhat vagy egy barat, vagy extra valtozat eseten olyan is, aki nem vette meg.

    De egyedul valoban szivatos es kicsit egysiku.
  • Ender Wiggin #9
    Azt is meg lehet bocsátani, hogy ritka irritáló karaktereket kell irányítani, talán még azt is, hogy az AI totál ostoba, de azt nem, hogy a mentési pont sokszor a pálya elején van, és lehet újratolni 10-15 percnyi szenvedést újra meg újra. Vagy a mizériát a különböző lövedékekkel, amik csak egy bizonyos páncélzat ellen hatásosak, de kevés van belőlük. Az meg már 10 évvel ezelőtt a Far Cry 2-ben is nagyon gáz volt, hogy legyak az ebmer egy csomó ellenséget, aztán mikor visszatér ugyanarra a pályarészre, megint tele van ellenségekkel. Ez szerintem minden idők egyik legrosszabb játéka.
  • lac coo
    #8
    Bakker ez a halálom...nehogy már azt mondjuk, hogy ez ronda !!!
  • gombabácsi
    #7
    ehhez erős gép kell? képek alapján a 12 éves crysis szebb volt...
  • Alexease
    #6
    Talan ez megtalalta a kozonseget: a jatekos-parokat, akik bazinagy TV elott ulnek, kicsit reszegek/"fustosek", fejhangon uvoltoznek es kontrollerrel apritjak a nepet:D
  • lac coo
    #5
    Mondjuk a mai világban a jó isten se találja már ki, mi lesz a jó játék a közönségnek ... :D
  • arty
    #4
    tudni kell, hogy a new colossus nem fogyott jól (lineáris fps, az embereknek 60 euróért kevés a 12-30 órás kampány :( ), így több bőrt le kellett húzni a belefeccölt munkáról (modellek, texturák, komplett helyszínek), kárenyhítés gyanánt...

    Alexease: nálam az old blood egy tökéletesre fejlesztett new order, imádtam mindkettő minden pillanatát :) new colossust is nagyon kedveltem, nehezebb fokozaton simán 25-30 órát is el lehetett molyolni a kampányban, most pedig éppen az utolsó dlc-t végzem ki ... (ha te nem tetted meg, akcióban repülj rájuk, pár órát el lehet velük lenni! nehezebb fokozaton kimondottan sokat - lopakodók előnyben :D )

    Ezt és a VR spinoffot majd csak akkor, ha már tényleg nem lesz mit játszani...

    És remélem a következő wolf nem egy kraftolós, szörvájvöl baromsággá silányul, valami openworld activityhalomban....
  • Alexease
    #3
    Remelhetoleg csak egy kitero volt a divat fele, es lesz kesobb "normalis" Wolf resz is. De lehet, suru ev volt/van (mint kiado, cegek, studiok): Fallout, Rage, Wolf, Doom stb. Ennel sporoltak:)

    Termeszetesen amikor egy 3,5 oras palya utan (persze keresgelessel, nezelodessel) fel perc alatt elhalaloztam, es meglepetesszeruen vissztett a palya elejere, akkor nem voltam ilyen elnezo: valszeg a Bethesda-nal korusban csuklottak a studioban:D
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2019.08.11. 12:01:53
  • lac coo
    #2
    Pedig ez valóban jó sorozat , akkor kár érte ....
  • Alexease
    #1
    Az elozo harmat szerettem, ujrajatszhatok. Ez mar a elozetesek alapjan is necces volt, de azert vartam. Megvettem, es haaat...

    Ha a New Order 10/10; akkor az Old Blood 9/10 (de az is csak a rovidseg es a kevesebb tortenet miatt, amugy 10/10; persze, "csak" egy elozmeny); es a New Colossus 8/10 (vontatottabb tortenet, szivatasok).

    Ezt is megvettem, vegigtoltam (vagyis nem, az utolso palya bukta, 1 hete ott vagyok:D), es nagyon mas. A tortenet nulla es a co-op mod megoli az egyjatekos elmenyt...
    Igazabol a cikkben benne van minden:)

    Ez legyen 6/10. Kar erte.

    Ertem en a divatot es a co-op dolgokat, de illet volna egy jatekosra optimalizalni, es ha ketten toljak, akkor a nehezseggel vagy ellenfelek szamaval emelni a jatekelmenyt. De igy, hogy van egy idiota bot/AI tarsam, aki beszol valami poenosat, aztan berohan a daralo kozepebe meghalni (akinek mentese kozben en is meghalok; a 3 eletet tizen masodperc alatt ledaraljak), nem sok ertelme es/vagy idegesito.

    Foleg a vege huzos, amit szigoruan ket emberre terveztek: egyedul total lutri vagy agymenes.

    Ha egyszer sikerul megcsinalni az utolso palya veget, es van lehetoseg boklaszni Parizsban es lovoldozni, meg fenmarad egy ideig. Talan meg kesobb is ujra eloveszem, ha egyszer ujarjatszom mindharom reszt, mert lodozosnek nem rossz. De az uccso palyat tobbet nem veszem elo:D