• dyra
    #85
    Öregem azért mindig meglepődök. Egyetlen szavammal nem védtem a homeopátiát annyit állítottam, hogy a placebo hatás miatt nem lehet mérni annak valódi haszontalanságát mert sokszor elég ha a páciens hisz a cuccban és hat neki. Nyilván itt főleg a megfázás és fáj a hátam és hasonló kaliberű betegségekről van szó. Erre kollektíve nekem estek. Nem vagyok híve a homeopátiának de nem látom értelmét annak, hogy üldözzük. Ezek után pedig azt gondolod én képviselem a homeopátia csapatát. Én inkább azt látom te szeretnél erről valakivel vitatkozni és már mind1 is mit mond a másik lehet rányomni a baromságokat. Aztán meg idekevered az oltásokat, nem is értem hogy sikerült ezt összemosnod. Gondolom ezek után oltásellenesnek is kikiáltasz. Való igaz kullancs elleni védőoltást nem adattam be magamnak meg az influenzát is ki szoktam hagyni. Na itt a muníció most már mondhatod oltásellenes is vagyok.

    Ha valaki hisz a homeopátiában az az ö dolga neked meg rohadtul semmi közöd hozzá. Nem várhatod el az emberektől, hogy kiműveljék magukat a tudomány dolgaiban, sok embernek elég a hit. Békén kell őket hagyni sepregess a saját portád előtt és örülj magadnak, hogy mivel te olyan okos vagy, hogy csak a tudósok által tutkóra bizonyított cuccokat nyomod tutira tovább fogsz élni. Ennyi. Ne te mond már meg nekem mi a jó nekem és másnak. Nem a te dolgod. Foglalkozz a saját dolgaiddal és a tudósok meg a gyógyszer lobbi se ossza az észt. Ha valaki hittel és holdfénnyel akar gyógyulni akkor azzal akar. Ezen egyébként átfogó oktatási reformmal lehetne segíteni de arra szerintem még évszázadokat kell várni addig itt lesznek velünk a babonás és a vallásos emberek is. Ez van. Emészd meg és sepregess a saját portád előtt.