Egosoft X4
  • kisiku
    #6279
    Néztem Jútyúb videókat ezekről, igen, meg is tankoltatom azokat is, meg az anyahajókat is, de miért próbál meg egy romboló (L-es) dokkolni egy ilyen AUX-ra, amikor nem tud? Én nem tudok az én L-es hajómmal...
    Igen, most már látom, ezt is elkúrták. Eddig egyedül az ment, hogy nagy hajók mellé "Intercept for Commander" vagy ilyesmi módba rakom be a kicsiket, de szigorúan csak kicsiket! Na, ez működik.
    Nagyon rossz még mindig a balansz. Több dologban is:
    1. A Xenonnak miért nem kell kismillió alkatrész a hajók legyártásához?
    2. A Xenonnak miért lehet olyan csatahajója, ami nekem nem?
    3. Miért van az, hogy én sebzést igazán csak a fő lövegekkel tudok okozni?
    4. Hogy tud hirtelen megjelenni a semmiből 4-5 Xenon K, amikor sehol a közelben nem volt egyetlen egy sem?
    5. Az L Beam turret miért nem okoz nekik semmilyen sebzést? Látom, amikor támadják a különböző állomásokat, és azok hiába lövik, semmi sérülést nem szenvednek?
    6. Az én hajóim miért nem tudnak úgy támadni, mint a Xenon hajók? Az enyémek miért pöcsölnek?

    Nem hiszem el, hogy egy olyan játék, ami tényleg egyetlen, és nincs is hasonló, képtelenek leprogramozni, egy nagy hajó csatát?!
    A bányászokat ne is mondd...percenként lövik le a teherhajóimat, most azt próbálom hogy többé nem adok M- teherhajót állomásnak, csak L-et. Hátha az tovább él...