Transport Fever

uvayd3klw20ft2s6mwdj.jpg
  • kisiku
    #365
    Ja, hajót nem is tudtam működtetni, mert gondolom túl szűk a folyó, amit generált a térképhez, szélesíteni meg tudok.Így a hajó befutott a kikötőbe, majd utána kiírta, hogy no path vagy no route, pedig beállítottam.Sajnálom, hogy ez inkább egy Train Fever DLC, mert második résznek sem mondható, illetve a repülő és hajó használhatatlansága miatt, marad a vasút és a közút.Javítsatok ki, ha rosszul gondolom, de egyelőre ezt tapasztalom.
    Miért nincs lehetőségem folyó "építésre", hiába próbálom a partszakasz mellett a szárazföldet süllyeszteni, hibát dob, hogy nem lehet.
    A repülőtereket kicsit túlméretezték, akkora az alap reptér, mint egy város, és még csak nem használják.
    Beszéljenek a képek:

    Erről beszéltem, ez a folyó nem elég széles egy hajónak, s, amikor szélesíteni próbálom, ezt a hibát dobja:



    Repülőtér mérete:



    Az ipar működéséhez meg ez kell.S, mivel a gyárak kicsit távol vannak, így szerintem csak akkor érdemes a teherszállításba belefogni, ha elég lóvé jön be személyszállításból, mert egy rossz tervezés vagy nem elegendő ellátás és az egész borul:



    Ezt csak azért rakom ide, mert ilyenem van is Fleischmann N-es modellként.Annyira édes a V100-as dízel