Transport Fever

uvayd3klw20ft2s6mwdj.jpg
  • kisiku
    #328
    Tökéletesen egyetértünk, habár az ipar is működhet,csak olyan szarul dobja szét a gyárakat és lelőhelyeket egy térképen, hogy most is van olyanom, hogy Plank-ot kell szállítanom a térkép egyik sarkából egy másik sarokban lévő gyárba, hogy az még több Steel-t vegyen a Steel Mill-től, hogy az még többet termeljen és így tovább...
    Viszont az iszonyú távolság miatt egy vagon Plank-ért 900 ezret ad...tehát megéri.

    Nekem inkább a mozdony+vagon párosokkal van bajom.Egyetlen igazán ár/érték arányos mozdony+vagon párossal tudtam eddig nagyon jól keresni, az pedig ez, a Class 75.4-es gőzös, 6 vagy 6-nál több vagonnal:



    Biztos lesz később is, ami nagyon jó, de akkor a többi mire való?
    Gigantikus összegebe kerül az elektromos mozdony, egyáltalán hogy lehet azokat kitermelni?Miért nincs "kényelmi felár"? Nem is értem, hogy ugyanazt tudja, ugyanaz a sebesség és vonóerő, de 3x annyiba kerül a fenntartása...nincs értelme használni.S nem kapsz többet azért mert modernebb szerelvényeken utaztatsz vagy gyorsabban.
    Na meg a másik hülyeség: upgrade-elsz egy állomást, akárcsak felső vezetékkel és "eltűnik" az összes utas/áru.Érdekes amikor a Bp.Nyugatit újították fel, voltak benne utasok és nem állt meg az élet...