kisiku#785
Így van: fragment-eket, azaz töredék darabokat kell találnod, amelyeket a kézi szkennerrel beszkennelsz, majd ha az összes darabja megvan, kész a terv, amelyből aztán megépítheted.Fogsz találni Data Box-okat, főként más mentőkomp mellett, amiben benne van egy tárgy komplett terve, pl az iránytű vagy a sugárvédő öltözék, stb.
Van olyan tárgy, amelyhez 3-4 alkalommal is szkennelni kell. Ha már egy tárgynak megvannak a darabjai, tehát megvan a terve, de te találsz még ugyanolyan beolvashatót, akkor 2 db titánt kapsz utána.Pl már megvan a bioreaktor terve, de te még találsz hozzá darabokat, nyugodtan szkenneld, hiszen kapsz építőanyagot helyette.
Ja, nem csak töredékek vannak hanem komplett tárgyak, pl ágy, szék,stb, ezeket elég egyszer beolvasni és már meg is van. Figyeld a képernyőd jobb alsó sarkát, ha megjelenik a szkenner ikon, akkor beolvasható, de csak akkor ha a szkenner van a kezedben. Utoljára szerkesztette: kisiku, 2017.04.28. 09:40:57