3320
  • kisiku
    #756
    Legalább a Prawn mozgását kijavították, illetve visszaállították normálisra, mint amilyen hónapokig volt...
  • Desert
    #755
    Megint csak "rosszabb" lett :D
  • kisiku
    #754
    Látom új "műszerfalat" kaptunk ezúttal.Hááát...mit is mondjak...szerintem olyan felemás.Nem rossz, de még nehezebben láthatók az ikonok mind az invertory-ban, mind a HUD-on.
  • Desert
    #753
    Van érdemi változás?
  • kisiku
    #752
    Képfeltöltésre ajánlom az abload.de nevű német oldalt, nekem évek óta megy.Feltöltés előtt kiválasztod a méretét. Feltöltöd a képet, majd, kattintás jobbal a képen: kép címének másolása, itt meg kép beszúrása és beilleszted a linket, aztán hadd szóljon! :)

    Nekem is van textúra problémám, habár látom most tölt le egy 360 mb-os "frissítést" megint. Mindjárt megnézem, mert napok óta nem toltam, hátha kijavították azóta.
    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2017.04.17. 18:12:23
  • Zotya22
    #751
    2017 ápr. 46762 a verziószám jelenleg.
  • Desert
    #750
    mi a verzió számod?
    valamelyiktől hiányoznak textúrák meg ilyen finomságok.
    pl az általam linkelt utolsó kép v46349-ben is előfordulnak hiányosságok.
  • Zotya22
    #749
    Sajnos képet nem enged csatolni.
    De!
    PDA megnyitása, tárgyak kézbevétele nem működik, nincs mozgás imitáció, hiányzik a fél pálya, a Csikóhalba alig tudok beszállni, hiányzik a fél Alien ágyú, magyarán nálam jelenleg úgy ahogy van, sz*r lett a játék.:/
  • Zotya22
    #748
    Akadt némi probléma. Tegnap frissítettem a játékot, ma beléptem, és ez fogadott. A karakter teste, háát, hogy mondjam. Előre níúlik, mintha lefelé néznék, holott nem is, és kb az alien ágyú fele megint el van veszve.
  • Desert
    #747
    Súgtam tegnap
  • Zotya22
    #746
    Tegnap sikerült, Desert megírta, de köszönöm! :)
    Igen, eddig az Infected update volt, majd ma meg nézem milyen lett az új.
  • kisiku
    #745
    Ha felrakod, akkor a legfrissebbet rakja fel.Ha bekapcsolod az "experimental" módot, akkor meg minden alkalommal frissül, amikor felraknak egy-egy újdonságot. Ha sima EA-t játszol, akkor a mostani az ún. "Infected update" a legfrissebb asszem.
  • Zotya22
    #744
    srácok, ne nézzetek légyszíves hülyének, de hogyan tudom felfrissíteni a legújabb verzióra a játékot? :D
  • Desert
    #743
    Itt a kis gyík.
    "csak" 112 méteres.


  • kisiku
    #742
    A frissebb sem sokkal jobb...
    Van ugyan pajzs és szonár a Cyclops-hoz, de csak egyszer találtam meg, majd másnapra el is tűnt, odalenn a mélységben sok minden nem változott, szerintem ez májusban nem fog megjelenni...rengeteg a hiba még mindig és nincs is kész.
    Mondjuk ezt mondták tavaly májusra, tavaly előtt májusra is...
  • Desert
    #741
    Úgy látom eddig bírja ez a verzió.

    Nincs ereklye terminál, nem tudtam bejutni a belsejébe.
  • Desert
    #740
    Ott :) Kissé nehéz terep, nem egyszerű megtalálni, csikóhallal hamar meg lesz.
    Sok a Rákpolip ott.
  • Zotya22
    #739
    Bázis a sziget alatt?? :O Basszus, eléggé le vagyok akkor már maradva.:D :D
  • Desert
    #738
    A narancs ereklye a sziget alatt van.


    #662 Lost rivernél van egy labor lent, azt nyitja.
  • Zotya22
    #737
    Ejnye, egyre inkább csábít vissza a játék!
    A kék és sárga ereklyét miből és hogyan tudom elkészíteni?
  • kisiku
    #736
    Igen, ismerem ezeket, rakd be a járműveidbe és megduplázódik a kapacitásuk.
  • Desert
    #735
    Kék ereklye: Lila Ereklye nyitja a kaput hozzá
    Lava Castle Hőerőmű, Ion Cella (1000) és Ion Elem (500) jó cucc.
  • dimre
    #734
    Off
    Próbáld ki a ME Andromédát, és rájösz, hogy ez nem is tölt sokáig.
  • kisiku
    #733
    Meglátod...izgalmas, de vigyázz, van olyan hely - mivel még nincs kész a játék - ahol akár az 1500, illetve 1700 méteres max határnál is tudsz lejjebb menni...
  • Desert
    #732
    Ez még a régi verzió amiben nem sérül a "ladik" :)
    Csak kíváncsi vagyok mi van ott lent, mert még sosem jártam arra.
    Lépegető 1700 Méterig bírja, fúrókar legyártva hozzá. 1500 méterig bírja a Küklopsz.
  • kisiku
    #731
    ...pontosan így van.Én is lemegyek még egyszer ma, de gondolom, ma is akadozni fog, mert mi változna egy nap alatt?
  • Desert
    #730
    Az örök bölcsesség, ne állj meg soha és ne nézz vissza :D
  • kisiku
    #729
    Nálam olyan szokott lenni, hogy pl a mentőkompom kb 3-4 km-re elrepül a kezdés helyétől...ezt néhány visszatöltés után tapasztaltam.Visszalehet tolni, csak sok türelem kell hozzá.

    Akkor ha megvan mindened, múltkor küldtem koordinátákat a Lost River-hez, menj el a Giant Cove Tree-ig, majd onnan tovább fogsz találni egy nagyobb síkságot, aminek az egyik szélén hatalmas repedés van, ott irány le és ott is vagy a láva zónában.Javaslom, hogy a Cyclops-ra figyelj, mert azonnal rátapadnak azok a kis ge*ik, amik szívják az energiádat, tehát ha lehet, ne állj meg soha.
    Egy pár kissé kanyargós vájat után már meghallod a Sea Dragon ordítását, azt jelenti, közeledsz a "központi csarnokhoz".

    Lesz egy hegy-szerűség, ami füstöl (!) a víz alatt, na abban, annak a mélyén tudsz bemenni a Thermal Plant-ba, de ehhez előbb ki kell kerülnöd a Sea Dragon-t, ami persze támadni fog.Valahol a hegy oldalában találsz bejáratot, de vigyázz, mert mindenütt láva, plusz még a dragon, meg pár egyéb agresszív állat próbál majd megenni.Benn a hegyben "biztonságban" leszel, ekkor érdemes javítani a Prawn-t, majd haladj a nyomkövető irányába és meglátod az erőművet is.
    Vigyél magaddal vizet, kaját, elsősegélyt, feltöltött hegesztőt, lila artifact-ot, és óvakodj az ellenségektől.
    Utoljára szerkesztette: kisiku, 2017.04.11. 17:07:57
  • Desert
    #728
    Érdekes dolog történt ezután, mert visszalépve a főmenübe majd újra töltve a játékot eltűnt a csikóhalam föld alákerült 80 méterre én meg a bázison találtam magam, mert meghalt a karakterem
    De oda se neki, vannak biztonsági mentéseim, ennek kivédésére.
    Ez a Stázis puska szuper találmány :D
    Újra eljutottam oda, hogy narancs ereklye behelyezve, a kb 850 méter mélyen lévő bázis meglátogatva, Hőerőmű jelzés megkapva.
    Legyártottam a Küklopsz Nyomás kiegyenlítőjét, plusz az Ultra, kész a Lépegető irány a mélység.
    De csak egyet lehet (plasztacél + alu kristály), hiába kettőt mutat ad a játék.
  • kisiku
    #727
    Milyen kis édi...megsimogattad a a buksiját és a szarvait?
  • kisiku
    #726
    Tegnap lementem a Prawn Suit-tal az Active Lava Zone-ba, sokkal egyszerűbb, mint ha levinném a Cyclops-ot is, de olyan szinten lagzik ott a játék, hogy csak azért haltam meg, mert az fps leesett 5-8 körülire.Annyit tölt, mint az állat.Esküszöm, hogy a komoly, nagy teljesítmény igényű és felettébb szebb FPS, RPG, stb játékok nem töltenek ennyit.
    Most nem tudok képet berakni, mert melózok, majd otthonról feltöltöm, kritikán aluli odalent, alig lehet megmozdulni.Az sem oldja meg, ha hagyjuk tölteni...két-három lépés és újra pörög a vinyó...mindezt I5-4690K+16Gb ram+MSI GTX 1060 6 gigás gpu-val...oké, nem ssd-re pakoltam, mert az még mindig luxus, de elképesztő.

    Viszont észrevettem, hogy a Sea Dragon Leviathan immár nem csak "lő" ránk tűzgolyókat, hanem az is megpróbál egyben lenyelni minket, mint kisebb társa a Reaper...ezenkívül ott a forróságon kívül minden megpróbál megenni minket.De hogy jót is mondjak, valamit világosítottak a környezeten, mert immár nem vaksötétség van, tehát esélyünk lehet arra, hogy nappal is tudunk játszani.Nem először járok lent, régebben gond és különösebb lag nélkül végigjártam az egészet...
  • Desert
    #725
    Így azért sokkal könnyebb
  • kisiku
    #724
    hehe...régen megpróbáltam vele megküzdeni, de mindig felborította a Prawn-t és nem tudtam vele felállni.Pedig ki lehet nyírni, csak nem biztos hogy van értelme.
    Elvégre ő nem bánt, csak ha odamegyünk, pár helyen van csak, ahová úgysem sok értelme van menni.Jó ez alól kivétel a Mountains roncs.A Dunes-ben kell egy kicsit figyelni, hogy miközben bányásszuk az ezüstöt, nehogy túl közel menjünk hozzájuk, mert ott ketten is vannak, amúgy nem zavarnak senkit.
  • Desert
    #723
    Mentés, javítás, mentés csikóhal volt a csali.
    Értelme semmi, de most már tudni lehet mi is ez, agyatlan izomtömeg :D


    Ugyanazt a képet sikerült az előbb linkelni kétszer, banyek.
    Utoljára szerkesztette: Desert, 2017.04.07. 21:38:07
  • kisiku
    #722
    Az van több helyen is. a Cyclops Pressure Compensator (bocs, én angolul játszom) van roncsokban is, asszem Grand Reef-ben. és a fúrókart is ott találod.
    A reaper-hez gratulálok, nekem asszem egyszer sikerült, azóta nem próbálom újra, mert nincs értelme.
  • Desert
    #721
    Bocsánat a sok egymás utáni kommentért.
    Itt a másik amit kerestem volna, újra kezdtem.
  • Desert
    #720
    köszönöm, közben meglett (Subnautica wiki), most a Cyclops nyomáskiegyenlítőjét keresem,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt nem tudom a fabrikátorral megcsinálni.


    Szeretnék lemenni a mélybe, akárhányszor kezdtem újra, mindig meglettek.
    No és a halacska információja:
  • kisiku
    #719
    Megvan a bejárat és megtaláltam a Cyclops Sonar Module-t, csalás nélkül, a képek elárulják:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Lifepod 2-nél volt a szonár a tengeralattjáróhoz



    És itt a bejárat:



  • Desert
    #718
    Megvan az iránytű, a Hatos mentőkabinnál, nem voltam még ezeknél.
  • Desert
    #717
    Egyet tudtam atom biztosan a Vérolajmezőnél szép nagy bejárat, ma azt nem találtam csak a Sziget alattit, ahova a narancs ereklye kell, arra felé. :)