• kisiku
    #409
    Igen, sajnos ez van a fejlesztés alatt álló dolgokkal.Régebben nem voltak ilyen problémák, mert nem volt early access.Felröppent a hír hogy ezt és ezt fejlesztik, előreláthatóan mikor jelenik meg és vártunk. Aztán egyszer csak megjelent a játék vagy úgy, hogy tökéletes volt vagy úgy hogy sz*r.
    Itt viszont folyamatosan hibás, mivel fejlesztik, de legalább látjuk és játszunk vele.Az más kérdés, hogy mire megjelenik, megunjuk, én legalábbis ezt kezdem érezni.
    Fejből megmondom a térképet, ami nem túl nagy, tehát ne gondoljuk Skyrim méretre.
    Én kicsit kevésnek találom az építhető dolgokat, ráadásul jó részük csak esztétikai, funkció mentesek.
    Visszatérve a Cyclops-ra: nálam azzal is csak akkor szaggat, ha megyek vele.Nekem hiányzik, hogy nincs védelem rajta és nevetséges a világítás.
    Még a Blood Kelp-ben úgy-ahogy látni, de ha onnan lejjebb mész, pl az Inactive/Active Lavazone-ba, gyakorlatilag vaksötétség fogad,amíg el nem éred a lávát, mert az legalább világít, amint azt korábban már említettem. Meglehetősen szemrontó és kizárólag vaksötét szobában ülve látsz valamit, tehát nappal semmit.