• kisiku
    #225
    No megküzdöttem a Reaper-rel, de lehet hogy kettővel is.A végeredmény programhiba miatt noclippelve átkerültem egy másik bolygóra...
    Nem kell ezektől félni, habár kinyírnom még nem sikerült.Most vagy az a baj, hogy rossz fegyvert választottam:
    A Prawn Suit bal karján fúrófej van, azzal trancsíroztam az agyát, miközben megpróbált megenni és a másikkal ütlegeltem... vagy az is lehet, hogy még tovább kellett volna ütlegelni, de "kétkaros" módszerrel.
    Minden egyes alkalommal elengedett és elmenekült...nekem meg keresnem kellett.Ezeket a szüneteket felhasználtam arra, hogy visszajavítsam a Prawn Suit-ot 100%-ra.
    A legutolsó pillanatban "beszorult" valamilyen sziklák közé, ekkor odamentem és oldalról kezdtem szétfúrni az agyát, miközben ütlegeltem folyamatosan.
    Egyszer csak kiszabadult és akkorát lökött rajtam, hogy kirepültem a játéktérből...itt aztán Quit to desktop.
    Itt van képekben is:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!








    Mindeközben dúdolgattam Charlie-tól a "hova mész,hova futsz, mondd, hogy jó reggelt" című számot :



    Na és itt szorult be a drágaság a sziklák közé. Ja ha nem sikerül kinyírnunk, és odébb megy, vigyázzunk, mert a Safe Shallows Biome többé nem lesz safe...mert ott fog lakni ez az állat.