• kisiku
    #120
    Ne add fel, nem nehéz csak rá kell jönni.Sorrendben kell építkezni, legalábbis az én logikám szerint.Mindennek megvan a rendje, mit mikor.Pl, van Cyclops-om az új patch óta, már van Moonpool-om is, de még mindig nem tudtam a nagyobb űrtartalmú palackot megcsinálni, mert nincs még modification station-öm.
    Első, hogy legyen biztos kaja és víz forrásod.Legyen helyed, ahová pakolsz és ahol levegőt tudsz venni a víz alatt is.Ehhez minimum egy Solar Panel építése kell, hogy legyen alap áramod.
    Ne menj rögtön a legveszélyesebb vagy legmélyebb területekre, ha csak nincs minimum egy Seaglide-od.Később mindent meg fogsz találni.
    Amit a videón látni, az a Jelly Shroom Cave, az egy nagy kiterjedésű víz alatti barlangrendszer, immár nem veszélytelen sem, de Seamoth nélkül ne menj oda!Legyen benne legalább egy Pressure Compensator Module Mk1-es, hogy 300 méterig bírja a kishajód, mert asszem 180 méter a minimális mélysége a barlangnak.
    A mentőhajódtól nem messze dél/délnyugati irányban van az egyik bejárata.
    Én pl. minden fontosabb helyet megjelölök Beacon-nel, hogy tudjak tájékozódni és később is odataláljak.

    Látod? Én így szoktam megjelölni, mi hol van?