stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Zozo0122 #2785
    Ha nem kapcsolod be a V-syncet, akkor kezdhetsz köszönni a videókártyádtól. Minden STALKER játékban eleve benne van a bug, hogy erősebb gépeken a menüben akár több ezer fps-t is produkál a game, ezt többször leírtuk, egy idő után a kártya zúg, erőlködik, hallhatod is. Ingame oké, ott max 60-200 fps között ugrál, de akkor is. Egyszer a menüben hagyod a játékot, amíg főzöl egy teát és mire visszajössz meghal a kártya. A fejlesztők ebben a gameben direkt, szándékosan kijavították ezt úgy, hogy működőképesre megcsinálták a Vsynchet, rendesen lelockol 60-ra. Kötelező, ha jót akarsz :) Náluk ezt korábban egy GTX970 bánta, illetve máshol is olvastam már ezt. Nekem is GTX970 van, mikor korábban próbáltam telepíteni a COP-ot, a menüben csak úgy sikított a kari...mármint szó szerint hallottam, gyorsan ki is lőttem a gamet...

    Ha ez az a mod (nem emlékszem már biztosan, hogy ez vagy az Oblivion Lost stalker mod volt az) akkor úgy vezess, hogy dombon lefelé ne nyomd a gázt :) Takarékosan :D
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2018.01.05. 20:06:01