stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Zozo0122 #2300
    Sziasztok! Rég írtam ide, most az alap SHOC-al kapcsolatos kérdésem lenne, de a problémám előfordult akkor is, amikor a Lost Alphát játszottam, de akkor sikerült megoldanom, de nem emlékszem már, hogyan.

    A gond: Az alap SHOC-ban mindent maxra húzva 60-70 fps környékén fut nálam. Ez teljesen rendben van, DE amikor a menüben vagyok, az fps számláló feugrik simán 500, vagy akár 1000! fps-re is és szó szerint hallom, ahogy visít a videókártya :D Hogyan tudnám korlátozni, hogy max 60 legyen?

    A játékban bekapcsoltam a vsync-et, de nem ért semmit. Be van állítva a 60Hz-es képfrissítés is, semmit nem ér. Nvidia driverből is próbálom rákényszeríteni a dolgot, de nem csak, hogy nem érek vele semmit, hanem amikor legközelebb megnyitom a control panelt, akkor megint alapállapotban van a játéknál. Ötletek?