2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • mcmoha
    #2316
    Még valami csak a biztonság kedvéért. Az a Games mappa a Program Files mappán kívül van?
  • mcmoha
    #2315
    A játék mappájában az appdada nevű mappában van az user.ltx nevű file. Próbáld meg azt törölni, akkor a játék alapbeállításokkal indul és újra be tudsz állítani mindent. Ha így se javul akkor sajna több ötletem nincs.
  • k0trapali #2314
    Games nevu mappaba telepitettem.
  • mcmoha
    #2313
    Nem a "Program Files" mappába telepítetted véletlenül?
  • k0trapali #2312
    Fú emberek én a grafikát nem tudom beállítani! Beállítom DX10-re aztán elindul statikus módban full lowon... ha meg beállítom megint akkor akadozik az egész a picsába. Beállítottam megint már egész jól futott lentebb vettem még ezt azt aztán megint kb 5FPS-el ment a játék. Mi a fene van? Legfrissebb javitással.
  • SaGa
    #2311
    Ha emlékszel rá, hol lehetett a ShoC-ban bemenni a Duty főhadiszállására, akkor menj arra. Ahol az őrök álltak, akik rád szóltak, hogy kívül tágasabb, jobbra van egy épület. A ShoC-ban be volt zárva, csak a tetőről lehetett beugrani (szokott bent lenni egy két relikvia), majd belülről kinyitni. Na ez most nyitva van és ott heverészik bent két másik Szolgálatossal együtt.
    Utoljára szerkesztette: SaGa, 2015.09.18. 20:05:27
  • Lacika1992
    #2310
    Petrenko-t hol találom meg ha a bárból eltűnt?
    Fegyvert kéne javítania de sehol nincs. :D
  • Zozo0122 #2309
    Nekem is gtx970 van, fel nem rakom akkor az alapot erre...viszont a másik gépre végül COP került öcsémnek. Úgy látom abban sem működik a vsync, ugyanúgy 1000 fps a menüben, de legalább nem vonyít a kártya...én is azon a gépen játazottam anno ki őket.
  • mcmoha
    #2308
    Találtam egy változatot ahol hang is van.

  • mcmoha
    #2307
    Ebben a befejezésben kiderülne, de úgy tudom kivágták a sztoriból.

  • Lacika1992
    #2306
    Nekem annyi kérdésem lenne, hogy ki az a ballonkabátos faszi aki a bárnál megöl pár embert, meg ha a monilitot válasszuk akkor ott áll mögöttünk.
  • mcmoha
    #2305
    Én az nvidia controll panelben a "global settings" fülön is bekapcsoltam és az fps 70-80 között van. A "program settings"-nél hozzáadtam az xr_3da.exe-t és ott is on-ra állítottam.
  • dez0wave
    #2304
    SoC-ban ez sajnos nincs javítva, mi viszont javítottuk a LA-ban, mivel 1ik fejlesztőnk gtx970-esét kinyírta. Elment a boltba, és a menüben hagyta kb 2órára a játékot. Utána néztünk rá, hogy mi is lehet a gond.
  • Lacika1992
    #2303
    Arról beszéltem, én is meglepődtem, hogy nem vonyít.
    De lehet csak azért van mert eredeti, vagy passz.
  • Zozo0122 #2302
    Félreértesz, nem a lost alphával van gond, hanem az alp SHOC-al, amiben nem működik a vsync. (sose javították elvileg)
  • Lacika1992
    #2301
    Nekem GTX760-al semmi gondom nincs vele, játékon belül működik a vsync, régen nekem is vonyított nélküle.
    Próbáld meg a legújabb patch-et felrakni ha esetleg nem lenne fent.
  • Zozo0122 #2300
    Sziasztok! Rég írtam ide, most az alap SHOC-al kapcsolatos kérdésem lenne, de a problémám előfordult akkor is, amikor a Lost Alphát játszottam, de akkor sikerült megoldanom, de nem emlékszem már, hogyan.

    A gond: Az alap SHOC-ban mindent maxra húzva 60-70 fps környékén fut nálam. Ez teljesen rendben van, DE amikor a menüben vagyok, az fps számláló feugrik simán 500, vagy akár 1000! fps-re is és szó szerint hallom, ahogy visít a videókártya :D Hogyan tudnám korlátozni, hogy max 60 legyen?

    A játékban bekapcsoltam a vsync-et, de nem ért semmit. Be van állítva a 60Hz-es képfrissítés is, semmit nem ér. Nvidia driverből is próbálom rákényszeríteni a dolgot, de nem csak, hogy nem érek vele semmit, hanem amikor legközelebb megnyitom a control panelt, akkor megint alapállapotban van a játéknál. Ötletek?
  • feherkalman
    #2299
    Köszi!
    Már ülök is a Moszkvicsba :)
  • mcmoha
    #2298
    Az Építési Terület nevű pályán. ;)
  • feherkalman
    #2297
    Üdv!
    Segítségeteket kérném.
    A szerezd vissza a gépet Lukashnak küldetésben hol van a zsoldosok csaposának kulcsa?
    Talán ahol a benzint kell megsemmisíteni, a kikötőnél.
    Köszi, feherkalman
  • dez0wave
    #2296
    vigyázat cheat, aki nem szeretné, ne nézze!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lacika1992! Van alapból benne cheat, nem kell semmilyen trainer. Konzolba beírod, hogy g_god 1, vagy g_unlimitedammo 1, aztán se az életed, se a töltény nem fog fogyni. A menüben az F3 -as gombbal tudsz magadnak spawnolni egyéb tárgyakat (fegyver, artifact, ammo, armor ...stb). Ezeket azért hagytuk benne, mert többen kétes eredetű trainereket próbáltak használni, amikben vagy bízik az ember... vagy nem, de inkább akkor legyen devmód a játékban alapból és akinek kell, biztonságosan tudja használni.

    szerk: spoiler tag :)

    Utoljára szerkesztette: dez0wave, 2015.09.02. 13:10:10
  • dez0wave
    #2295
    van rajta, csak mivel 1 tömb az egész jármű, és bárhol rányomsz F-fel akkor bedob a kocsiba, nehéz eltalálni. Hátul van 2 oldalt ilyen rács szerűség, ott kell trükközni. Egyelőre nem találtunk jobb helyet rajta, 1 láda a tetején elég bénán nézne ki az igazat megvallva :D
  • ntex
    #2294
    Igazából bárhová el lehet jutni autóval. Még a Rostoknál is átmásztam vele az építkezésen :D
  • huntamas
    #2293
    Sziasztok! Imádom ezt a játékot de sok mindent hiányolok belőle. Kár, hogy nem módosíthatod tapasztalati pontokkal a karaktered tulajdonságait. Amúgy magában a játékban legszarabb dolog a jármű. Használhatatlan. Sokat gondolkodtam rajta, mégis hogyan trükközzem ki a bugjait és a végén rájöttem, hogy kell több és akkor bizonyos útszakaszokhoz 1-1 járműt kapcsoltam. Csak bizonyos részeken használtam pl.ul ha véget ért egy olyan útszakaszhoz értem ahol kínszenvedés volt áttörni vele akkor inkább kiszálltam belőle és gyalogoltam a kövihez.
  • Lacika1992
    #2292
    Valami csalást nem tudtok az 1.3003-as verzióhoz?
    Próbáltam trainert csak nem működik amivel be kell kapcsolni a cuccost...
  • borosz
    #2291
    Basszuskulcs...! A BTR 70 nincsen motyótartója !!! De miért kellet velem kiba.........i ?!!!
    Hova a pics.......a rakom azt a tömérdek felszerelést..... no meg a legfontosabbat a tartalék üzemanyagot?!
  • borosz
    #2290
    Nálam sincsen semmilyen magyar felírat a bejátszások alatt. Ezt úgy néz ki nem magyarosították.
  • bladex
    #2289
    Srácok legalább annyit írjatok már, hogy nálatok látni bármilyen nyelvű feliratot a beszéd közben, és a átvezető animok alatt?
  • grebber
    #2288
    2 új komment .Fenébe már azt hittem jön valami dx12-es verzió
  • bladex
    #2287
    Sziasztok! Felraktam a programot, és a v1.3003 patchet, majd a magyarítást. (SLAHU-v0.9.3003b) A kezelőfelület magyar, meg a küldetés szövegek is, de a beszéd közben semmilyen felirat nem jelenik meg, se angol, se magyar. Tudom, hogy nincs még kész a fordítás. Ezért van ez, vagy valami más oka van?
  • borosz
    #2286
    Nem lehet valahogy felülírni azt a játékban hogy egyszerre több járművet is engedjen tartani?
    Van egy Moszkvicsom és nem szeretnék tőle megválni mert sok úttalan utakon volt a hűséges járművem :)
    Viszont venni akarok egy BTR 80 is. Ez utóbbinak gondolom nem lesz fedélzeti fegyverzete.
    Mert nem lett volna rossz dolog néha az ellenséget biztos távolságból páncél fedezékében szanaszét lőni....
  • Loál János #2285
    [ÁRULKODIK]


    Official S.T.A.L.K.E.R.


    Like to Mod S.T.A.L.K.E.R. ? Dez0wave needs YOU!

    Dez0wave ( creators of Priboi Story & Lost Alpha ) need your help.

    They are looking for people who have experience working with the X-ray sdk, who are capable of adding A-life to the Game levels including gulags and smart terrains and who can create side tasks, even if simple ones, just to have more. This is your chance to work with very experienced people from all around the world.

    This is needed for Lost Alpha: the Director's Cut and future projects.

    We thank you for your past support and look forward to creating more S.T.A.L.K.E.R. content.

    Please contact: [email protected]

    http://www.dezowave.com/
  • LordA
    #2284
    Hali! Én most kezdek neki a játéknak, annyi kérdésem lenne hogy ajánlotok valami bug fixet a v1.3003-hoz vagy jó lesz ez így önmagában? :) Vagy javaslat, program aminek köszönhetően stabilabb vagy bármi? :D Vagy tökéletes a v1.3003 úgy ahogy van? :) A válaszokat előre is köszönöm!
  • borosz
    #2283
    Megpróbálkozok azzal hogy rendszergazdaként telepítem a játékot ha engedi persze. Mert 2-3 mentés még sikerül de utána kilép....
  • mcmoha
    #2282
    Azt írták, hogy amint kész lesz másnap kiadják. Bocs de ennyi az össz infó.
  • Pherry
    #2281
    Jó, és azt is tudod, hogy kb mikor...? :)
  • mcmoha
    #2280
    A Directors Cut a patch. :)
  • Pherry
    #2279
    Engem is érdekelne, hogy lesz-e következő patch, vagy a director's cut verzió...
  • borosz
    #2278
    Próbálkozom még. Nem a C / program files-ba hanem a D oldalra telepítettem a legutóbb. Köszönöm a segítséget.
  • lammaer
    #2277
    Volt szó régebben vmi director's cut verziórol is, nem?