• Szefmester
    #131
    A blizzard jó játékai (szerintem):
    Lost Vikings (miért nem lehet folytatást csinálni?
    Blackthorne (eszméletlen, brutális, őrültjó)
    Rock and Roll Racing (még ma is toltam vele 2 órát SNES emun)
    Warcraft 1-2-3 mind mind jó volt, de a 3. rész nekem a tröténet után már csak az egyedi mapok (eleTD) miatt volt jó
    Starcraft hangulatos játék tetszetős megjelnéssel (de már túlzó balanszmánia jeleivel)
    Diablo 1 (puszta kézzel diablot és a sok sok csontit.. izzasztó volt)
    Diablo 2 + LoD nem rossz, de nem hosszútávon, és a bogarakból kipottyanó epic full plate már inkább taszított.

    Amik nem jöttek be:
    Starcraft 2... miért is nem Starcraft 1.2.3D.1/3?
    WoW .. hagyjuk.. az elején még majdnem jó volt, aztán már csak a kőkockák, és kőbuta emberek játékává tették
    Diablo 3 aham.. a skillrendszer és a grafika kivételével minden romlott.. a grafika nekem meg amúgy sem jött be.

    Régen a diablo konkurensei között meg ott voltak ilyenek még: Hexplore, Darkstone (az a dal a kútnál brr.. a hideg kiráz a csaj hangjától), Throne of darkness, és amiből a torcslájt mindent lenyúlt a Fate és a kiegjei! Kéretik megnézni.. előbb volt mint a torcslájt és majdnem teljesen ugyanaz. Háziállat etethetőség, átalakulás, tárgyak tápolása stb..

    Oké.. 3-4 év múlva célközönség marad csak. De mi lesz ha a szervereket le akarják majd lőni? Mert ha úgy tetszik még ma is tudnék Diablo 1-et játszani multiban hamachin át. De vajon 15 év múlva tudok majd diablo 3at tolni egyedül? Jelenleg úgy néz ki nem...