203
  • Pretorian
    #163
    Hogy a kérdésedre is válaszoljak: a Pentium D 1 giga rammal és 7800 GT-vel nem nevezhető komoly gépigénynek. Nem nagyon tudok olyan gamerről, aki ma még ilyen elavult hardverrel játszana. De még az ajánlott konfig is kijön maximum 30000 magyar forintból ha megnézed. Wow. Nem láttam még ilyen brutál hardverigényű játékot. Akinek ez is sok, az meg eszerintem ne azon agyaljon, hogy megveszi-e a Diablo 3-at 15000 forintért, mert valószínűleg nem ez a legégetőbb probléma az életében.
    A zenéről meg annyit, hogy már a kettőben is vissza lett forgatva rengeteg track az első részből. Az Into Town és a hasonló klasszikusok meg persze hogy megvannak most is. Ezek a trackek kellenek egy Diablo játékba.
    Amúgy a Melbourne Symphony Orchestra játszotta fel a játék zenéjét.
    Matt Uelmen hiányzik, de hát ez van sajnos.
  • Pretorian
    #162
    #160

    Nem unod még b*szod?
    Tök jól megfogalmazta valaki a D3 topikban hogy mi az, amit te is csinálsz:
    "bedobtál egy "hajrá fradi" újságot az újpesti b-középbe, aztán csak a vállad rángatod, hogy te csak olvasnivalót hoztál... Ravasz, remélem valaki jól megfizeti a munkád."

    Nem kell ehhez nyíltan szarozni tudod.
    De ez a Diablo 3 teszt komment szekciója, ne lepődj meg ha nem kapsz kitüntetést álcázott szarkavarásért.
  • whisper
    #161
    Figyu Bizto slehetet volna más meg akármiylen de akkro nem hozta volna a Diablo sorozatot érted pl ha 3d-s elnne! Aki sezreti a Diablot az ezt is szereti . persze most jött be javítani kell csiszolni ,de hidd el egyáltalán nem lett oylan rosz ahogy felfestik . nekem egyedül ACT 4 nem jön be az szerintem össze lett csapva, dea többi nekem bejön és végre amég GW 2 megjön van mivel játszani a hülye WOW helyett! ;)
  • sanyicks
    #160
    hát így max beállításokkal sem valami hűha, egy indie játéknak elmenne.

    A vicc az, hogy úgy néz ki nem csak a történet újrafelhasznált, hanem a zenék is. Most néztem egy gameplayt, és az összes zene is a 2-ből van :D

    shootaboy: miről beszélsz? Az az egyik, hogy: hol szaroztam? Megkérdeztem mire ez a "nagy gépigény". Vissza járok szarozni? Mutasd az előző szarozásaimat!

    De azért ez tényleg nevetséges hogy ezen mit szüttyögtek évekig... bár valszeg nem szüttyögtek, leszarták az egészet, ott volt a wow. Hintették a rajongóknak hogy lesz d3, majd a végén fél év alatt összedobták, és kiadták, hogy nesztek.
  • shootaboy
    #159
    Jah ez nem neked ment bocs, hanem ennek a sanyicks nevű phenomenonnak. Mi a ráknak jársz ide vissza szarozni? Nem jön be a játék, felfogtuk.
  • shootaboy
    #158
    Hagyd*
  • shootaboy
    #157
    Hagy már abba.
  • wraithLord
    #156
    Attól tartok, ezek a screenshotok messze nem maximum grafikai beállításokkal készültek. Nézd meg pl. a felbontást (csak 1280x800), nincs rajta antialiasing, szarok a fények, ahogy te is megállapítottad, bénák az árnyékok stb.

    Ugyan nem játszottam még vele, de ez a játék messze nem így néz ki (HD gameplay videók alapján, és nyilvánvaló is szerintem).
  • sanyicks
    #155
    ennek miért van ilyen gépigénye? A grafika úgy 2005-ben elment volna közepesnek. Bár azok a kockás árnyékok elég viccesen néznek ki :) Ilyen kinézettel egy okostelefonon is el kéne futnia.
  • Stranger666
    #154
    De egyeseknek csak megy...
  • Nos
    #153
    Egy hülye játék miatt a másik torkának esni .)
    Na ez az értelmi színvonal.

    (Nem a D3-ra értem kifejezetten, hanem minden játékra, még azokra is, amiket kimondottan szeretek.)

    Ha tetszik, akkor tetszik, ha valakinek nem, akkor nem. Mindenről lehet vitázni, de az ízlésről annyira nem érdemes.
  • Stranger666
    #152
    Ott a pont.
  • Cef
    #151
    "Most nézem épp a blizzard store-t.. nem tudom megvenni náluk semmilyen platforma sem a Lost vikingst, a Rock and Roll Racinget, sem a Blackthorne-t, sem a Warcraft 1-et, sem a Warcraft 2-t sem a kiegészítőket. Nah most akkor mi is van a mélyen tisztelt (pottyantós budi emésztőjénél is mélyeben) Blizzard támogatásával és supportjával?"

    Most erre mit lehet írni. A Diablo 2 és a Starcraft supportja meg évekig ment, amire nem sok játéknál volt példa (személy szerint egyet se tudok mondani).

    "Emlékszem az SC2 egyik legnagyobb pozitívumaként azt reklámozták hogy ugyanúgy néz ki mint az első rész, csak ez már nem spriteokkal működik hanem háromdében, és ez mint újdonság hát"

    Egyrészt ez hülyeség, ha belegondolsz ha már úgy van megfogalmazva, hogy olyan mint az első, az már maga fizikai képtelenség, hogy újdonság legyen, nem tudom, te miért gondoltad, hogy ők annak tartják. Másfelől nem azt mondták, hogy ez újdonság, hanem azt, hogy a dizájn és a játékmenet marad hű az előző részhez.
  • nlght
    #150
    te mégis mit vársz a diablo sorozattól te csökkent értelmű: ugyanazt a feelinget adja, mint az elődei: menjél és hentelj egyre jobb cuccokban egyre látványosabb skillekkel...

    mit vártál tőle? az év logikai fejtörőét?
  • svhs
    #149
    Azért itt megköveznek ha egy TQ2-nek jobban örültem volna mint Diablo 3-nak?
  • nlght
    #148
    bazmeg ennyi gyökeret, valaki gyomtalanítson!

    valaki kérdezte, hogy megéri-e megvenni... én megvettem a játékot és benne van már vagy 50 óra játékidőm, és kurvára élveztem a játékot (nem csak normal fokozaton kell játszani, mert az valójában az easy fokozat, bármit is mond a blizz, csak jobban hangzik, hogy az első fokozat a normál, és az igazi játék nightmare és hell fokozaton jön elő, az inferno fokozat meg imho mazochistáknak való), és van 5 teljesen különböző karakter...

    szóval egy kis fejszámolás: ha minimum 50 órát játszol majd vele és 13-15k-ba fáj, akkor 15000/50 = 300, szóval ha nem sajnálsz a játékélményért 300 ft/ órát, akkor vedd meg (főleg mert sokkal többet fogsz vele nyomulni mint 50 óra, ha nem casual gamer vagy)... ez a játék nem a fejtörőkről szól, hanem az akcióról, hentről és az itemekről
  • Szefmester
    #147
    Legalább a Titan Quest címét írtad volna le helyesen...

    Sorold fel kérlek a különbségeket a SC1 és a SC2 majd a Diablo 1 Diablo 2, majd a Diablo 2 és a Diablo 3 között. Nagyobb fejlődést/változást fogsz látni a D1 és a D2 között mint a többi párosításnál. És nem csak a helyszínekben. ;)

    D1et is lehet tolni a battle neten? Most nézem épp a blizzard store-t.. nem tudom megvenni náluk semmilyen platforma sem a Lost vikingst, a Rock and Roll Racinget, sem a Blackthorne-t, sem a Warcraft 1-et, sem a Warcraft 2-t sem a kiegészítőket. Nah most akkor mi is van a mélyen tisztelt (pottyantós budi emésztőjénél is mélyeben) Blizzard támogatásával és supportjával? Nincs a Storejuk szerverének a háttértárán még kb 2-3CD-re elegendő hely?

    Emlékszem az SC2 egyik legnagyobb pozitívumaként azt reklámozták hogy ugyanúgy néz ki mint az első rész, csak ez már nem spriteokkal működik hanem háromdében, és ez mint újdonság hát... szégyen lett volna ha a megjelenésekor sprite alapú lett volna a játék.
  • Stranger666
    #146
    Tudsz D2-t tolni Bneten? tudsz. D3at is fogsz tudni. A sc2-t sc1 3ds verziójának titulálni meg még mindig az egyik legidiótább, legostobább és legretardáltabb dolog a világonn...

    Cateran te meg dobálódzol ilyen kijelentésekkel, hogy d2 3dben meg butított meg plebs. Idióta módon ismétled magad. Most komolyan a pályák éghajlati és természeti adottságaival jössz? Hülyét csinálsz magadból. Semmivel nem vagy jobb mint egy mezei troll, minden blizz játéknál ott vagy és szapulod. Troll vagy.
    Mennyé titans questezni vagy baldurs gatezni vagy a rák se tudja mire gerjedsz.
  • Pretorian
    #145
    Ebben is van igazság, de tudtuk mire számítsunk. Tegye fel a kezét aki a gameplay videók és fejlesztői diary-k után többet várt ennél.
    Igen, ez lényegében egy remake. Nem a Blizzard North készítette. Nincs benne eget rengető újdonság. Nem Matt Uelmen szerezte a zenéjét. Egyszerűbb lett a fejlődési rendszer (mondjuk azelőtt sem volt sokkal bonyolultabb).
    Tény, hogy nekem is több dolog fáj a felsoroltak közül.
    És akkor most keressünk néhány Diablo 2 review-t, és olvassuk el őket. Ugyanezeket a kritikákat megkapta anno a Diablo 2, amikor az 1-el hasonlították össze. Erre konkrétan Jay Wilson is kitért a megjelenés előtt.
    Nagyon jól tudta a Blizzard is, hogy rengetegen fogják húzni a szájukat.
    Mégis ilyen lett a játék. Tudod miért? Mert ez nem egy kickstarter project.
    Itt nem te készíted a játékot, hanem ők. Véleményed persze lehet róla, ahogy mindenkinek. Azon viszont senki ne szívja fel magát, hogy akiknek tetszik a játék azok nem kezelik pápai bullaként az ehhez hasonló véleményeket.
    A bejelentése óta mindenki tudhatja, milyen lesz a játék. Ergo nem hiszem hogy sokan vettek zsákbamacskát. Aki mégis, annak talán utána kellett volna járnia, hogy milyen játékot is vesz.
    Az pedig hogy egy peccs megborítja az egyensúlyt, vagy balanszolja a játékot olyan szinten szujjjjektív, hogy ej. Játékstílustól függ.
    Lehet ezt ragozni a végtelenségig, de felesleges.
    Előbb utóbb lemorzsolódnak a saját tájékozatlanságuk csapdájába esett egykori Diablo fanok.
    Nem fognak érdekelni senkit. Se a community-t, se a Blizzardot. Senkit.
    Ahogy most sem.
  • vato loco
    #144
    A grafika végre eléri a 2006-os Titan Quest szintjét, de legalabb felfedezték a 3D-t, amit mar a dio2-ben is illett volna megvalósítani (a Darkstone a dio1 utan 1-2 évvel mar képes volt erre).
  • vato loco
    #143
    "a Blizzard ugyanis újfent nem gondolt azokra a játékosokra - igen, sokan vannak ilyenek -, akik szeretik magányos farkasként végigjátszani a Diablo 3-at, annak ellenére is, hogy valódi társakkal ez azért lényegesen nagyobb élményt jelent."

    Meg amikor jön 1 új peccs és szétkúrja az eddigi rendszert, és akinek ez nem tetszik, az max singleben tudna folytatni (mint a dio2 classicot a LOD megjelenése utan), de mostmar ezt se lehet. Kabfasz blizzard!
  • Cef
    #142
    Minden játékot lehet az egekig magasztalni vagy szapulni. Egy piros tollat is lehet kritizálni, ha a kedvenc színed a kék. A kritika jogos lehet, még nem játszottam a játékkal, csak a bétával, de az ottani élmény és a Starcraft 2-ben szerzett tapasztalatok alapján elhiszem, sőt, vártam, viszont úgy tűnik, hogy még így is marha jó (akárcsak az SC 2). Mondjuk azt nem igazán értem, hogy mi baj van azzal, ha jól működő dolgokat emeltek át a Dio 2-ből és a WOW-ból, amik ráadásul a saját játékaik.
  • Cef
    #141
    Egyszer el fog jönni az idő, amikor a Diablo 3 szervereit lekapcsolják. Vagy azért, mert a Blizzard pénzügyi, vagy egyéb okokból úgy dönt, hogy egy "régi" játék támogatását nem éri már meg fenntartani, vagy azért mert a Blizzard megszűnik. Minden véget ér egyszer, ezt nem lehet kikerülni, a kérdés csak az, hogy mikor. Lehet, hogy 10 év múlva, lehet, hogy meg se éljük. Személy szerint nagyon meglepődnék, ha 30 év múlva Battleneten tudnánk nyomni Diablo 3-mat (még azon is, ha egyáltalán még lenne akkor Blizzard). Elég naiv elgondolás, hogy bármilyen szerver örök-életű.
  • subertus
    #140
    Szerintem egy játék minőségéről árulkodik, h hányan veszik, a Bliz játékkok közül én nem unom a Dio-t se, sőt nagyon kellemes időtöltés, van pár játék, amit kipróbáltam és nem teccett, nem okozott élvezetet, de nem szóltam le a játék rajongóit, hisz ők 1értelmű h élvezik, valószínű kevés agyam van...
    érveket se sorolok, az extázist amugy se tudom leírni, meg különben is kíváncsi vagy rá?
  • AnarchoiD
    #139
    amit hianyolok d3-ban az pl ami a PoE -ben bennevan , hogy kifilterezheted a szurke/feher trgyakat igy azokat meg veletlenul se veheted fel , es nem kell csatak utan kidobalni invedbol a veletlenul felkapott szurke trash -t

    remelem lesz ra maj vmi hack
  • sanyicks
    #138
    ezért kapni fogsz a "nem vagyok fanboy de a diablo fantasztikus, és 3 tökéletes, blizzard annyira istenkirály, hogy a kezükben a szar is arannyá válik" emberektől :D
  • cateran
    #137
    Oh ez valoszinuleg azert (is) van, mert a blizznek oruletesen fanatikus tabora van..Angol orumokon szoktam jokat nevetnei, amikor valaki felhoz valamilyen velt vagy valos problemat valamelyik (altalaban WoW) blizz jatekkal kapcsolatban es 50 kommenten belul 100-an irjak le, hogy hulye es kussoljon es minden nagyon szep es jo es egyebkent is...Semmilyen eszervet vagy barmit, ami kicsit is emlkeztetne a kulturara...Persze a fele sima troll, de a masik fele agyhalott idiota, aki szemlyesen pippantana le Morhaimet, ha tehetne, sot fizetne is a dologert...A Blizzrol meg sokat elarul, hogy evek ora keptelen volt barmit is fatalis hibak nelkul kiadni vagy implementalni...Nagyjabol Ulduar ota (WoW, 2009 apr. 14.)figyelem es neha arcpiritoan banto dolgok maradnak bent a live verzioban..pedig allitolag fossa betazzak a dolgokat.Idezem:"um, so my guild is in ulduar, we're in vehicles, yet nothing spawned. we can't leave our vehicles, none of us can see others moving, and i can drive all the way to the end of the map with no resistance....anyone having this issue?"
    Aztan persze jonnek a nagy onjelolt vedelmezok, hogy "hibak elofordulnak" meg "nem lehet minden tokeletes" meg ilyesmi..lasd most a D3-mal kapcsolatban..Elad a Blizz 1 grafikailag fejlesztett D2-t lebutitva es a plebs visitva tapsikol hozza.."Lassuk csak..Diablo 2, act 1 meg kell menteni Deckard Caint -mit ad isten a helyszin nagyjabol ugyanaz..- Diablo 3, act 1..meg kell menteni Deckard Caint..wohoooo, ugyanaz a monastery amugy...Diablo 2, act 2 Lut Gholein, sivatagi varos, csatornarendszerben maszkalni, aztan sivatagban...Diablo 3, act 2, Caldeum, sivatagi varos, csatornarendszerben maszkalni, aztan sivatagban..wohoo...Diablo 2, act 3...dzsungel..na ez mondjuk D3-ban meg act 2-ben van...Diablo 2, act 5. Demonok ostromolnak 1 varost, ki kell menni es szetcsapni koztuk, meg elerni a hegy gyomraba,a Vilagkohoz..Diablo 3, act 3..demonok ostromolnak 1 varost (talan ugyanazt? eskuszom nem is figyeltem..)ki kell menni es szetcsapni koztuk, majd elerni a hegy gyomraba, ahol 1 rosszaracu demonboss varakozik a szajonvagasra..Meg van meg 1000 dolog, ami kutya kozonsegesen at lett emelve D2-bol, csomo minden WoW-bol es kurvara nem latom mire ment el a fejlesztesre szant ido..biztos a hajlongo fuszalakra...meg a ragdoll effektre..)
  • Mardekár
    #136
    A feltételezés hibás, hogy le fognak állítani a szerverek. Miért állnának le? Amikor ezt megtennék, akkor már kb 10-50 játékos akar majd vele játszani, azt meg lekezeli egy 486-os is. Ha lekapcsolnák az egészet, az olyan lenne, mintha megszüntetnék a Battle.net-et a Diablo 1-es játékosoknak. Felesleges, mert nem költség ;)
  • Carbine
    #135
    A Fate-től való nyúlás nem meglepő, mivel Travis Baldree, a Fate dizájnere az egyik társalapítója a Runic games-nek.

    Amúgy Torchlight azért hasonlít annyira a 2005-ös Blizzard North-os Diablo képekre, mert a Runic nagyrészt a volt Blizzard North alkalmazottjaiból tevődik össze. Azokból az emberekből, akik a Diablo 1 és 2-őt csinálták.

    Azért Torchlight 2 legalább tovább is fejleszti azt amit az első részben csak egyben átvett a Fate-től. Vsárlási lista FTW!
  • Tinman #134
    Sajnálom, csak egy like-ot engedett a rendszer :-(
  • Pretorian
    #133
    Ó, volt még azelőtt is pár komolyabb dungeon crawler, csak ezek közül sok vált a 3D őrület áldozatává. De ugye nem mindegyik kezdte izometrikus nézetben anno.
    Lost Vikings-et szerintem azért nem folytatják, mert az a műfaj a '90-es években élte fénykorát, mára szinte kihalt. Oldalnézetes platformerek ma leginkább ingyenes flash játék formájában jelennek meg. Persze volt itt azért Trine, ami elég sokat merít a Lost Vikingsből + 1-2 kisebb progi.
    De ezek már nem full dobozos AAA címként jelennek meg, hanem pár dolláros arcade cuccként Steam-en, vagy XBOX Live-on.
    A lényeg az, hogy a platformereknél komolyabbak a műfaji kötöttségek mind a tartalom, mind a kezelőfelület vonatkozásában. Vagyis nem nyújtanak olyan mértékű, illetve olyan hosszú távú szórakozást, mint más játékok.
    Akkor meg miért készüljenek ilyenek? Valahogy így gondolkodhatnak a fejlesztők és a kiadók szerintem. Persze mások is szeretnek nosztalgiázni, ezért készül néha mégis 1-1 ilyen játék, de ezek sokszor nem túlságosan tartalmasak, rövidek, és eszerint vannak beárazva.
    Mivel van dedikált single része a játéknak, valószínűleg tényleg lesz offline + LAN patch ha majd egyszer le akarják lőni a szervereket.
  • Cef
    #132
    "De mi lesz ha a szervereket le akarják majd lőni?"

    Ez egy örök kérdés minden hasonló DRM-nél. Ilyen esetben ígéretet szoktak tenni, hogy a szerverek lelövésekor egy patchben hozzáadják az off-line módot. Mondjuk nekem nem rémlik, hogy tettek volna ilyen ígéretet, de lehet csak én nem figyeltem oda eléggé. Mindenesetre én kinézem a Blizzard supportjából, hogy biztosítják az off-line játékot miután kidobják a szervereket, de majd meglátjuk.
  • Szefmester
    #131
    A blizzard jó játékai (szerintem):
    Lost Vikings (miért nem lehet folytatást csinálni?
    Blackthorne (eszméletlen, brutális, őrültjó)
    Rock and Roll Racing (még ma is toltam vele 2 órát SNES emun)
    Warcraft 1-2-3 mind mind jó volt, de a 3. rész nekem a tröténet után már csak az egyedi mapok (eleTD) miatt volt jó
    Starcraft hangulatos játék tetszetős megjelnéssel (de már túlzó balanszmánia jeleivel)
    Diablo 1 (puszta kézzel diablot és a sok sok csontit.. izzasztó volt)
    Diablo 2 + LoD nem rossz, de nem hosszútávon, és a bogarakból kipottyanó epic full plate már inkább taszított.

    Amik nem jöttek be:
    Starcraft 2... miért is nem Starcraft 1.2.3D.1/3?
    WoW .. hagyjuk.. az elején még majdnem jó volt, aztán már csak a kőkockák, és kőbuta emberek játékává tették
    Diablo 3 aham.. a skillrendszer és a grafika kivételével minden romlott.. a grafika nekem meg amúgy sem jött be.

    Régen a diablo konkurensei között meg ott voltak ilyenek még: Hexplore, Darkstone (az a dal a kútnál brr.. a hideg kiráz a csaj hangjától), Throne of darkness, és amiből a torcslájt mindent lenyúlt a Fate és a kiegjei! Kéretik megnézni.. előbb volt mint a torcslájt és majdnem teljesen ugyanaz. Háziállat etethetőség, átalakulás, tárgyak tápolása stb..

    Oké.. 3-4 év múlva célközönség marad csak. De mi lesz ha a szervereket le akarják majd lőni? Mert ha úgy tetszik még ma is tudnék Diablo 1-et játszani multiban hamachin át. De vajon 15 év múlva tudok majd diablo 3at tolni egyedül? Jelenleg úgy néz ki nem...
  • MinimumGame
    #130
  • Pretorian
    #129
    Azért a CoD-jelenség az nem egészen jó példa szerintem, nem hinném hogy egy lapon kéne emlegetni a Diablo-val.
    Persze a számok nem feltétlenül a játék minőségét mutatják (ez a CoD esetében teljesen igaz), de ha van olyan cég amelyik még soha nem nyúlt mellé egyetlen játékával sem, az a Blizzard.
    Ez nyilván nem azt jelenti hogy nekem megvan az összes játékuk, sőt.
    Én összesen 4 játékot vásároltam tőlük (Diablo, Diablo 2 + LoD, Diablo 3, Warcraft 3), bár a Diablo 2-t kétszer is megvettem anno. A WoW-al meg sosem játszottam, és nem is fogok, mert egyszerűen nem érdekel. Starcraft sem igazán izgatott soha.
    De tény, hogy eddig az összes játékuk komoly szakmai és rajongói elismerésben részesült. A Diablo 3 lehet az első kivétel, de a kritikákat olvasgatva ennek a DRM lehet az oka.
    Volt itt még pár próbálkozás a TQ-n kívül is. Sacred 1-2, Torchlight + még pár kevésbé ismert név...
    Ezek közül mindegyik játék hozta azt, amit a játékosok elvártak.
    Valahogy mégis jóval kevesebben állnak neki sokadszorra akár a Sacrednek, akár a Torchlightnak.
    Na és ez az, amihez a Blizzard nagyon ért. Valahogyan folyamatosan fenntartják az érdeklődésedet. Peccselnek egyet, ami megváltoztatja a játékegyensúlyt. Finomítgatják, csiszolgatják a játékaikat. A Diablo 2-höz 11 (!) évvel a megjelenése után még adtak ki javítást. Melyik másik cégnek van ilyen supportja?
    Figyeld meg, hogy azok közül akik még 3-4-5 év múlva is játszanak majd a Diablo 3-al, senkit nem érdekel a grafika. És ők az elsődleges célközönség.
  • Inquisitor
    #128
    "Ezek szerint ez az öregedés velejárója?!" - Igen. :D

    "Mert pont így vagyok én is, és nem értem mi változott." - Szintén zenész ...

    Miért aki anno végignyomta ilyen 36 meg 42 óra alatt a játéktermi Tetris gépet, a 80-as vagy 90-es években most bevállalná?
  • Venom T
    #127
    "De már jónéhány éve max. fél órát tudok csak folyamatosan játszani ilyen és ehhez hasonló "hentjátékokkal" (a DII-vel és I-gyel is), aztán alt+tab, és csinálok valami mást. Pár óra múlva esetleg folytatom, ha ráérek... "

    Ezek szerint ez az öregedés velejárója?!
    Mert pont így vagyok én is, és nem értem mi változott. Én vagy a gammák minősége? Esetleg mindkettő?
    Nagy ritka, amikor le tud már kötni egy játék és nem lépek ki belőle 20 percenként. Talán az utolsó ilyen gyöngyszem a Mass Effect 2 volt. Azzal tudtam pirítani.
    Remélem nem romlik tovább ez az állapot!
  • wraithLord
    #126
    Amikor megjelent a Diablo II, még csak 16 éves voltam, akkor még el tudtam játszogatni vele. Elég sokat, kb. 3-4 órát folyamatosan.
    De már jónéhány éve max. fél órát tudok csak folyamatosan játszani ilyen és ehhez hasonló "hentjátékokkal" (a DII-vel és I-gyel is), aztán alt+tab, és csinálok valami mást. Pár óra múlva esetleg folytatom, ha ráérek... Ezért nem is akarom megvenni a DIII-at ennyiért. Érdekel, meg minden (nem kevésbé, mint annak idején a DII), de ahogy te is írtad, unalmas (mmint maga a játékmenet).
  • Inquisitor
    #125
    De én igen. :D

    Egyébként nekem volt eredeti D2, és sokat játszottam vele, néha elővettem pár hétre újra és újra, de már az elején is rohadt unalmas játéknak tartottam.
  • wraithLord
    #124
    Nem erre értettem, hanem a 2005-ös törölt Diablo III-ra. Ez a Diablo III nem a második rész 3D-s verziója (grafikailag).