• narumon
    #58
    Ú bazdmeg látom elég nehéz a felfogásod, és csak a divat mantrát tudod hangoztatni. Hidd el nem 1-2 őrült van aki minden informatikai dolgát egy ipadon éli ki, márpedig azért amit korábban leírtam. Az, hogy te informatikai beállítottságú vagy informatikai forumot olvasol, valószínűleg a barátaid is ilyenek. Nekem viszont üzleti életből van rá látásom másik oldalra is. Nem egy embert ismerek akinek az informatikai igénye a napi 1 email olvasás. Ennyi. Semmivel sem több. Hidd el sok ilyen ember van. Azon kívül mint az elején is írtam szintén rengeteg ember van ahol van egy asztali gép (olyan amilyen), ami mellé kellett egy hordozható eszköz - és hidd végre el, hogy nincs mindenkinek szüksége notebookra, és nem a divat miatt fesz hordozható eszköznek ipadot hanem a notebookal szembeni számtalan előnye miatt (mint itt már más is leírta korábban) ha ezt nem látod akkor sajnos nem tudok mit mondani. Esetleg még egy adalék;
    Van egy vállalkozásom ahol interneten keresztül lehet venni kifejezetten NEM informatika témájú dolgot. Amikor elindítottuk akkor csak bankkártyás fizetés volt. Azért kellett utánvétes lehetőséget csinálnunk, mert ezrével jöttek a telefonok, hogy most akkor bankártyával hogy is miként is tud fizetni. (pedig a végén már magyarázó videótól elkezdve minden volt fent és minden magyar nyelven). Szóval bármilyen furcsa Magyarországon (és a világon sok helyen) ezresével élnek olyan emberek aki kettő számot nem tud beírni és hármat kattintani...