• fergusonpapa
    #23
    "A sok ostoba degenerált vihogó barom elfelejti mennyit köszönhet az az iparág a Nokiának. "

    3310es?? mondj márpárat légyszives,mert az iparágat tudtommal egy motorolla nevü cég inditotta és az alapokat letette.Nokia jókor volt johelyen,igen jó teloik voltak,de miota érintöképernyös telefonok trendjét éljük azota egy étkézláb telefont nem tudtak kiadni ami adná azt a felhasználói élményt mint egy bovli android telo is tud.Ilyen például a normálisa futo oprendszer(nem szagat nem bugos nem várat és nem fagy le) és normális alkalmazások.Én csak tudom volt 2 telom is reménykedve,de ezvan.Volt rá 2 évük jól ecseszték.

    "Az is hatalmas hazugság hogy bóvlit gyártanak, nagyon jól össze vannak rakva a Nokiák, anyaghasználatban sokszor verik a konkurenciát, a dizájnban meg főleg."

    izlések és pofonok,a most bejelentett egyik telefonra mondom h NA EZ IGEN Jól nézki!


    Mindenki örülne egy jó nokiának több okbol is,de a vezetöség csunyán lerombolta azt amit évtizedek alatt felépitettek,h sikerül e nekik??REMÉLEM.

    de jelenleg leáldozobban vannak,és ne legyünk már elvakultak fogadjuk el a tényt és ne beszéljünk badarságokat mert nem tudom sirjak e vagy nevessek!