• Bronx South
    #53
    Én meg találkoztam, és beszéltem magasabb iskolázottságú emberekkel is, valahogy én is pont ilyeneket tapasztaltam mint te, vagy olyan is volt hogy "értem én de leszarom mert nem tudok tenni ellene". Akkor ezek szerint minden iskolázottsági rétegnek megvan a selejtje. Persze egy utolsó kocsmatölteléknek a véleményére én se sűrün vagyok kíváncsi.

    "DK meg azért válaszolt olyan stílusban..." > Nála inkább az indulatok váltották ki ezt a mivoltjából adódóan, túl sok konkrétum nem hiszem hogy elhangozott. Viszont ha már az orbitális baromságnál tartunk, te mire alapozva jelented ki valamire hogy orbitális baromság ? Visszatérek a WTC -hez. Kotász barátunk arra alapozta a dolgokat, hogy belerepültek a repülők a tornyokba, majd összedőltek, hogyne ez így természetes ! Viszont a körülményekről nem írt, csak felvázolta azt amit látott a TV -ben, és leidiótázott hogy én mégis hogy merek mást gondolni. Mi ez ha nem a média általi butítás ? Azt hiszed hogy szabad vagy, közben az elméd korlátozva van, pedig a normális gondolkozás pont hogy arról szól egyrészt, hogy nézd meg több szemszögből a dolgokat, azt jönnek itt többen azzal hogy hát az összeesküvés hívők mindent elhisznek. Pont hogy ők azok akik nem hisznek el mindent, és egymás mellé állítják fel a hívatalosat és a nem hívatalosat, majd abból vonnak következtetést.