• henrikk001
    #219
    De azért csak meg akarsz mindenkit győzni arról, h mennyire rosszul járt azzal, amit vásárolt és aminek élvezi a használatát.

    "Ha a notebookod is tudja azt amit a tablet leszámítva az üzemidőt, akkor minek feccőlnél bele több tízezret egy kevesebb tudású kütyübe?"

    pl azért, mert neki a(z amúgy igencsak relatív) "kevesebb tudás" is bőven megfelel, ráadásul valszeg negyedakkora a tömege. én szoftverekkel csináltam ilyet. pl sokáig a sound forge-al vágtam ki mp3-akból részleteket. nagyon jó program, egy csomó mindenre használható. életemben SOHA, semmi mást nem csináltam vele, mint néha-néha ezek az mp3 vágások, cserébe minimum FÉL GIGA tárhelyet használ el. aztán - bár tudom, h ez mélyen lenézendő dolog, de - egyszercsak letöröltem a g*cibe, mert találtam egy célszoftvert, ami alig FÉL MEGÁS, sokkal gyorsabban lehet vele mp3-akat vágni és totál boldog vagyok vele.

    most én valamit rosszul csináltam akkor, amikor nem tartottam meg a hússzor annyit tudó, kihasználatlan, nagydarab programot?