• hegege
    #211
    Hát nem tudom.. Én 15 éve hobbi szinten foglalkozok sztechnikával(c64-töl indultam és a mai hardverekkel is teljesen tisztában vagyok ) legalább is annyira,ha vki azt mondja amd core2 duo akkor tudok hülyeséget beszél.Saját szgépem már sok éve én szerelgetem bövítgetem ,ami tudom nem egy nagy dolog ,de az "átlagnál" mindenképpen több. Igaz csak windows ismereteim vannak de az majdnem rendszergazdai szintű. Van subnotim is ami ugye kis mérete miatt ideális hordozgatni ha hazamegyek.. És mégis vettem tabletet,mert a subnotim aksika kezdett meghalni. 2 dolog között választhattam. 1 veszek 25-ért bele uj aksit amivel megy pl áram nélkül 3 orát max (netezés mellett). Eladom majd ráköltöm kb a dupláját mint amennyiért el tudom adni 3 ugyanabból a pénzből veszek egy tabletet ami megy 6-8 orán át..Utóbbi mellett döntöttem (főleg, mióta megvan nem nagyon ülök a noti elé) így lehet a noti eladásra kerül,mert az netezésre,zenehallgatás és filmnézésre szolgált amit gyakorlatilag a tablet teljesen kivált söt 13,3 helyett a 10 col nem sokkal kisebb így nem veszítettem sokat méretben. Ugyanúgy megy mellette a 3G-s modemem mint a notin.Játszani ugy is az erőmű asztalin fogok nem a notin és a tableten (facebookom nincs ez nem is "érdekelt" sosem). Szóval igen is sztem van létjogosultsága( mondjuk én fél évesen vettem) a cuccnak,mert amire én használom teljesen elég egy tablet is..Igaz nem 100 e volt hanem jóval olcsóbb(bár szerencsére tegra2-es) így a sebességével sincs baj..