• droidka
    #69
    Igazából nincsen értelme kommunikálni próbálni veled. De azért mégis kíváncsi vagyok, hogy miért nem vagy hajlandó tudomást venni a kurva valóságról? Miért tagadod a nyilvánvalót, miért véded a védhetetlent? Miért VAGY MENNYIÉRT csinálsz úgy, mintha semmi különös nem történne ebben az országban? A Nobel-béke díjas simon peresz gyakorlatilag nyíltan hadat üzent nekünk (is)! Stb. Azt ugye tudod, hogy 2006-ban izraelből idehozott katonákkal, kommandósokkal verették szét a tömeget... Ez pedig nyílt háborút jelent, még akkor is, ha azt a győzike-showban, a "való"világban, a telavivkettőn és a többi okádékmédiában ezt még nem mondták be...

    Mindenkinek fel kell tennie azt a kérdést előbb vagy utóbb: HOGY VAGY ŐK VAGY MI!!! ÉS senki sem állhat középre!!!

    Persze nem kötelező felelned, ha nem akarsz, meg ha pénzért mosdatod itt a zsidókat. De HA te tényleg nem tudod felfogni azt, hogy mi folyik itt ebben az országban és ennyire nem akarsz tudomást venni a valóságról, AKKOR hidd el, én rohadtul sajnállak! Írtad, hogy sok országban jártál külföldön... De számomra te úgy tűnik, hogy nemhogy külföldön élsz, hanem komolyan mondom, mintha egy MÁSIK BOLYGÓL jöttél volna!!!...

    Valószínűleg nincsen értelme kommunikálni próbálni veled, mert ANNYIRA nem vagy hajlandó tudomást venni a valóságról. De azért megpróbáltam, hátha...

    Azzal, hogy nem veszel tudomást bizonyos dolgokról és struccpolitikát folytatsz a fejedet a homokba dugva, azzal nem segítesz magadon.