• kukacos
    #41
    "véleményem szerint elképzelhető, hogy a Vénuszon is kialakulhatott valamiféle életforma. Erre Te leírtad, hogy ez bizony LEHETETLEN."

    Ez jó. Rögzíted, hogy amit írtál, az tényleg hülyeség volt. Aztán kijavítod, majd közlöd, hogy én a javított változatot kritizáltam, és válaszolsz is magadnak... nem is kellek ide, jó szórakozást.

    Pedig leírtam azt is, hogy ábrándozni "valamiféle életről" persze lehet. Akár még ide is behányhatod, azért publikus fórum, csak akkor viseld el a kritikát, és védd meg a véleményed. És ha már tudományos fórum, mondjuk tényeken alapuló érveléssel, és ne a kritikus diszkreditálásával, idézem, "az, hogy neked nehezedre esik elképzelni, kb. semmit se jelent", meg hogy "vannak ott villámok meg vegyületek".

    Most én is írhattam volna, hogy az, hogy ha neked meg ennyi elég az élethez, az csak annyit bizonyít, hogy egy fél marék lepke zizegése hozzád képest szakértői vélemény, de próbáltam kicsit feljebb emelni a társalgás színvonalát. De ha nem megy, hagyjuk.