• Madve
    #69
    Kifejezetten nincsenek olyan oldalak, ahol olvasgatok mindig, mivel tág az érdeklődési köröm, az idő, amit ilyesmire tudok szánni az igen csekély. Az oldalakat én is ismerem amiket említettél, de nem követem őket rendszeresen. Én inkább mindig az aktuálisan engem foglalkoztató dolgokról próbálok meg minél több infót megtalálni, mielőtt döntésre jutok. Ebben benne vannak a szakoldalak, és az átlag felhasználók véleményei is, többek között a youtube is. Youtube-ot azért említettem elsők között, mivel a nyáron kezdtem el telefont keresni magamnak, és amikor többek között az n8 is felkeltette az érdeklődésemet, akkor még jóformán a youtube-on lehetett róla használható információkat találni a prototípusokról amiket felvillantottak egy két kiállításon...

    De ha cikkeket akarsz, akkor tessék:
    engadget
    Techradar

    Én ahogy látom mint már lejjebb is említettem a symbian kinézetét(UI) húzzák le, és nem magát a rendszert(OS), de az változtatható...

    Ez meg csak egy válasz a gizmodo összehasonlítására.
    Ebből is látszik, hogy ezek az oldalak sem feltétlenül objektívek, érdemes mindenről több helyről tájékozódni. + nem árt, ha olyan nyúl hozzá egy adott készülékhez, aki ért is hozzá.