• Merces
    #109
    ..hadd bujjak kicsit a Vallási fanatikus bőrébe (bár a szó klasszikus értelmében ateista vagyok)

    Ez az egy azonban ne legyen elrejtve előttetek, szeretteim, hogy egy nap az Úrnál olyan, mint ezer esztendő, és ezer esztendő mint egy nap. körmönfont mi?
    ...én vagyok az Úr, a te Istened, erős bosszuálló Isten,....bár csak felszinessen ismerem a bibliát ,de szó sincs feltétel nélkül szerető istenröl benne.
    Azt mondta ezután Isten: »Hozzanak elő a vizek csúszó-mászó élőlényeket, és szárnyaljon szárnyas a föld felett, az ég boltozata alatt!
    Megteremtette tehát Isten a nagy tengeri szörnyetegeket, és mindazt az élő és nyüzsgő lényt, amelyet a vizek előhoztak, faja szerint, és minden szárnyast, faja szerint. »Szaporodjatok....... és lett este és reggel: az ötödik nap.

    ...nincs benne állat név szerint emlitve az ember előttröl

    ...a hát ez pompázatos meg a többi stimmel ahogy leirtad bár a szélnekeresztette helyett inkább kidobta mint macskát sz..ni.

    Szóval vigyázz azokkal a Gipsz Gézákkal mert nagyon ravaszak és mindig van egy ilyen kis idézetük amit az orrod alá dörgölek.