• G_ArchAngel #32
    2010-ben remelem tuljutottal azon, hogy nem csak fizikailag megjelenitheto/megfoghato termekek jelentenek tulajdont. De eppigy volt tobbszaz evvel ezelott is, akkor sem vettek jo neven, ha egy zongoraversenyt lenyulsz Bachtol...

    A masik, hogy mit toltesz le? A filmek kopiai nincsenek megosztva a neten, aki azt megosztotta buncselekmenyt kovet el, aki tovabbosztja, szinten. Senkit nem erdekel, ha Te nem voltal ott egy bankrablasnal, de ha a jelolt penzt megtalaljak kesobb nalad, akkor mar onnantol tamadhato vagy.
    De amugy teljesen egyszeru, hogy Te allitasz valamit, amikor hataron atvizsgaljak a laptopodat es televan zenevel, akkor 2 lehetoseged van: megmutatod a szamlakat azonnal (nekem megvannak emailben az iTunes-os zenekrol), vagy majd visszakapod a laptopodat, amikor bizonyitottad a rajta levo tartalom legalitasat.
    UK/USA hatarorok turelmesen megvarjak, mig Te bizonyitod, hogy az Artisjus szerint Neked volt jogod letolteni a piratebayrol egy angol zenekar lemezet.
    Jah, es jelenleg telefont es iPod-ot is atvizsgalhatnak. Nagyon ritkan teszik, de szar belekerulni a celcsoportba. Nekem annyiban szerencsem volt, hogy teljesen uj volt a notebookom, semmi nem volt rajta, 5 perc alatt vegeztunk.

    Az SG-n ez a tema eleg up-to-date, nemeteknel, franciaknal, ha jol tudom mar spanyoloknal sem szeretik a hatosagok a fajlcserelest. Bizonyara erdekes meccs lehet veluk megertetni az ArtisJus allaspontjat:)