• vlahol
    #96
    "Hát nem, ez pont azt jelenti, hogy a windows több dologra jó, ergó aki azt használja nem azért teszi mert "csicsás", hanem mert használható."

    Ez a kijelentes peldazza nekem legjobban azt hogy megint vissza tertunk a melyik a jobb a linux vagy a windows vitahoz.
    De most az az erdekes hogy a windows lepett a linux helyebe es az Apple termekek a Windows helyebe.

    Annak idelyen nagyon sokan montak nekem hogy linuxon ennyi meg annyi mindent lehet allitgatni, meg nyitott rendszer ...
    De en azert hasznaltam a windows-t mert nem kellett sok mindennel bajlodnom a beallitasoknal es rengeteg jatek volt ra. Lehet hogy az ingyenes Linuxhoz kepes nagysagrendel dragabb volt de ugyis mindenki a feltort ingyenes valtozatot hasznalta.

    Most tok ugyan ez van. Lehet hogy az iPhone a dragabb, a masikakon tobb mindent allitgathatsz. De en nem akarok mindent at allitani (de azert jo ha par funkcio felett megtarthatom a manual override funkciot) Es rengeteg app van ra ami a hibanyossagokat helyesittik vagy valamilyen szinten karpotoljak.

    Pl en is utalom ezt az iTunes zene/film szinkronizaciot. Es ezert szerettem bele a Spotify-ba ami a zenei reszt nekem tokeletesen helyetesiti.