• FtranX
    #429
    "Ezekkel az úgynevezett "korlátozásokkal" a user már akkor tisztában van amikor megveszi a készüléket, ergo nem hinném, hogy kiszúrnak a userrel."

    99% nincs tisztaban. Az 1.0-as felhasznalok altal latogatott tomegmedia szinte oromodat szolt eddig az Apple termekeirol, foleg az USA-ban. Soha nem hallottam/olvastam, hogy a korlatozasok termeszeterol beszeltek volna.

    "Ami egyetlen iphonenal rendelkező ismerősömnek sincs feltelepítve. Mindenki kipróbálta majd uninstallálta."

    Errol azt hallottam, hogy a keszitok maguk sem szamitottak ra, hogy elfogadjak ezert olyan lett amilyen.

    "Ez pofon egyszerű! Fika helyett vegyél egy olyan telefont ami kezel flasht, és meg van oldva."

    En biztosan olyat veszek, de megint nem a lenyegre koncentralunk.
    En azt mondom, hogy semmilyen, tomegek altal hasznalt, operacios rendszernek minosulo platfornal sem szabadna megengedni, hogy a gyarto ilyen merteku kontrollt gyakoroljon.

    "Én a megjelenéskor vettem még annó a 3G-t. Rögtön tudtam csengőhangot kreálni."

    A 3G megjelenesere mar lejatszottak a dolgot.

    "Ha szerinted igy nagy benne a potenciál akkor miért nem veszel egyet és jailbreakeled? (ami egy gombnyomás). Leszedik az angyalkák a fejedet vagy mi?"

    Azert mert azzal is az Apple-t tamogatnam.

    "El kell fogadni, hogy az apple jelenleg (és szépen lassan követi egy csomó cég), azért tud ekkora teret nyerni, mert nem a geek csávókat akarja kiszolgálni hanem a sokkal nagyobb casual piacot. Ott meg nem téma, hogy hánymillió emailklienst lehet feltelepíteni."

    A konnyu kezelhetoseg es a szabadsag nem zarjak ki egymast!