• Tetsuo
    #273
    Igen, szemelyeskedtem, nem vitatom. :) Azert mert felhaborit amiket mondasz.
    En magyarellenesnek erzem, persze te nem. Ok.
    A valaszod elegge hamis, csusztatott, bar az nem feltetlenul szandekos.
    Pl. a 2006-os esemenyekrol gozod sincs. vagy hogy kirekesztonek veled a Jobbikot, mikor epp azt hirdetik, hogy dolgozzon mindenki egyforman, ne kivetelezzenek senkivel, stb..

    A szemelyes kerdesedre pedig.. jelenleg Prestonban (Anglia) elek, szeretnek utazni mas orszagba is (pl Uj-Zeland), viszont nehany ev mulva vegleg haza koltoznek. Kicsit rossz erzes, hogy elszakadtam a hazamtol, de kivancsi vagyok mas kulturakra, szeretek tapasztalatot es tudast gyujteni es eltet a remeny, hogy egyszer vissza terek.
    De amig a vezetes nem a magyar erdekeket kepviseli addig nem sok remeny van egy otthoni letelepedesre.. en a Jobbikban latom a remenyt.
    A Jobbikot nem lehet (csak) az Indexrol vagy egy Lendvai nyilatkozatbol megitelni mert atomdurva ragalomsorozat, hadjarat van ellene, nagyon mocskos es jol bevalt agymoso eszkozokkel. Ezt fel kell ismerni.
    Ha elmennel egy rendezvenyukre, elolvasnad a programjukat, vagy az oldalukon bongesznel, lathatnad, hogy fele sem igaz annak amit osszehordanak roluk.
    NEM GYULOLIK A CIGANYOKAT es nem az MSZP altal titkon finanszirozott part, amit a FIDESZ allitott es nem is a FIDESZe, amit az MSZP, hiszen mindketto inkabb egymassal bekul ki, minthogy vele.. nem veletlenul.
    Nem veletlenul takargatnak olyan sok mindent es Magyarorszagnak szegyene az, hogy ha az MSZP kapja meg a Nemzetvedelmi Bizottsag elnoki posztjat!
    Az MSZP, akik inteztek a rendorterrort, a mutyizasokat vagy a regebbi idoket.. pont az MSZP..
    A sok agymostt birkanak nem tunik fel, hogy kecskere biznak kaposztat? Hat nem olyan embereknek kene atnezni az eddigi ugyeket ill vizsgalodni uj ugyekben, akiken nincs a gyanu arnyeka? Ehelyett az MSZPn a bizonyos bunosseg belyege van rajt, amit a (sokjelzos) media eltakar..
    Ez a durva Magyarorszagon, nem az, hogy Vona betartotta a szavat es szolidaritasbol egy betiltott szervezet mellett all ki.
    Persze lehet mocskolodni a torvenyellenessegrol, de hazank jelenlegi torvnyesseget en megkerdojeleznem, tobb okbol is. Es akik nem dolnek be minden libsi taktikanak, azok is ezt teszik, nem pedig kirekesztenek masokat.. ;)