• djhambi
    #279
    Nem szeretném, hogy politikai harcmaző legyen a topicból, és nem is lenne illendő. 88 oldal sok, és mégcask beleolvasgattam, de már így is körvonalazódottpá gondolat, az egyik az, hogy lénegében pontatlan, elkent, nem elég pontos, konkrét a megfoglmazás. Csak pár helyen említ számokat. A máik gondolatom az, hogy olyan folyamatokat indítana el a program, (ha eszük ágában lenne betartani) melyek sokkal nagyobb állami költséggel jártnának, mint hasznot hoznának, és ez nagyon úgy hat, mint a szokásos mindenki csak kapni fog választási egyást túlszrnyalás. Viszont a befektetők elijesztése szerintem nem jó terv a jövőre nézve. Egy konkrét példában elmondom a véleményemet, de privátban küldöm el nekd, mert tényleg nem szetném, ha most a Jobbik programjával lenne tele a topic #500. hsz-e is, mert illetlenség lenne a többi párttal szemben. Bár tudom, hogy a Jobbik a fórumokon és blogokon terjed, alulról növekszik, (jelenleg csökken), illetve megpróbál a főiskolai/egyetemi fórumokra bejutni, és hirdetni a tanait, de ezzel az ingyenreklámmal indokolatlnul előnyhöz jutnak, amit ha a többi párt is folytatna, akkor biztoan nem olvasnék SG-t. Akit nem érdekel, azt nem kell befolyásolni akaratlanul. Csúnya dolog.