Módosítások, új szabályok
-
#33
Kissé érdekes hozzáállás az is, hogy ha mondjuk az emberek felének szüksége van újravizsgázásra, akkor vizsgázzon mind. Én is hibázok sokat vezetés közben, figyelmetlen is vagyok, de az tuti, hogy ezen hibáim egyikét sem javítaná egy újravizsgázás. Mint ahogy sokakét sem.
Büntetésekről csak annyit, hogy manapság szinte nem is nézi senki, hogy te a piroson először, vagy tizedszer mentél-e át. Itt a gond igazából, a pontrendszer ezt akarta valamilyen szinten kontrollálni. Bárki hibázhat, ha az első esete volt, lehet a rendszer engedékenyebb. A következők pedig egyre szigorúbban, ezzel a visszaesők büntetve vannak. Gyorshajtás pedig != versenyzés.
Életveszélyes elemeket pedig most körülbelül a kor szerint mérik. Fiatal vagy, életveszélyes vagy, biztosítók alapelve. Kedves hozzáállás. Kresz számonkérése kevés, pszichológiai tesztek is kellenének, vagy bármi.