elektromos, napelemes, hibrid- és egyéb alternatív meghajtású autók
  • Csucsu1111
    #172
    Danny a négyhónapos gyerekedet a mentő is eltudja vinni vagy a betegszállító,csak ki kell jelölni feladatuknak.Szerintem (Van autóm!) a legjobb az lenne,ha csak kölcsönözni lehetne az autókat az államtól.Így kordábantartható lenne a szmog,az autós társadalomnak sem kéne lemondani a vezetés élményéről viszont sok pénz a zsebükben maradna,hiszen a karbantartás,vizsgáztatás már nem a mi gondunk lenne,és mindenki csak annyit adózna,amennyit élvezi a járgányok nyújtotta kényelmet.(Most akkor is fizeted a biztosítást,ha a járgány a garázsban áll,és persze ketyeg a műszaki vizsgád és a zöldkártyád is!)Mindenkinek jobb lenne.(Ettől persze még a zöld járgányok híve maradok.:))

    Egy telefon, ha akarod a Sofőr házhoz hozza,beszállsz és mész amerre akarsz, sofőrrel vagy anélkül.
    Ez a megoldás attól volna zöld,hogy egyrészt az emberünk nem venné elő a garázsból a bevásárláshoz a sarki boltig,rendelni meg ezért nem fog.(Gondolom.)Említhettem volna a hétvégi didzsiket is,vagy bármi mást városon belül ami nem szükséges.
    A másik pozitívum az volna,hogy állami, folyamatos felügyelet alatt állnának a járgányok,így elvileg mindig csúcsformában lennének.Tiszták és megbízhatók.(OFF Nembeszélve a rengeteg új munkahelyről,amit teremtene ez az elképzelés.Sofőrök,szerelők,diszpécserek,stb.)Na és persze bármikor betiltható lenne a kiadásuk!Smogriadó esetén Pl..