elektromos, napelemes, hibrid- és egyéb alternatív meghajtású autók
  • Csucsu1111
    #158
    Egy cigarettacsikket könnyebb ellőni az utcán,mint visszatuszkolni a dobozba.Hiába pofázom a haveroknak,röhögnek rajtam.Mert nem vághatom őket nyakon.(Csendőrmódra!)A volt munkahelyemen elvárták,hogy olajszűrőkkel fűtsek be!Azoknak is hiába pofáztam,a szűrő olcsóbb volt és adott volt.És amikor szóvá tettem,hogy figyeljünk a kapukra télen,hogy csukva legyenek,még én lettem leoltva,hogy hogygondolom.A járműveknek valahol be kell menni.(Ja csak nem 10 percen keresztül.)
    Valahol olvastam,hogy New yorkban büntetés jár azért,ha nem szelektíven gyűjtöd és kezeled otthon a lakossági hulladékot.Ennek viszont megvan ott a háttere is,mert tán nem kell fizetni a hulladék elszállításért.
    Csak akkor ítélkezhetünk mások felett,ha mi jobban tudjuk csinálni,és mindent meg is tettünk előtte,hogy a dolgok jobban sikerüljenek.
    Sok esetben a feltételek egyszerűen nem adottak a zöld úton járáshoz.Büntetéssel nemlehet valakit leszoktatni a levegőről.Előbb mutasd meg,hogy csinálod te másképp!
    Persze ez nem magyarázat a folyamatosan bömbölő klímára,a pazarlásra vagy a szemetelés fent említett formájára.