• zolee145
    #12391
    Alapból valamit rakni kell oda. A nulla nem jó érték. A brazil komától mindig valami kamu fizikával kapom a kocsikat, mármint ehhez kamu. Teszem azt egy előző autó fizikáját rakja hozzá, mert valamit mindenképpen kell, hogy egyáltalán meg tudja nézni a játékban, hogy maga a konvert sikerült.
    Ezután én elkezdem beállítgatni a gyári értékeket, vagyis ez már alapból sem volt jó, meg most sem lett jó.
    Jelenleg a gyári 16-os felni van rajta, upgrades-ben van szintén gyári 17-es, még azt nem néztem, de az újabb tbc és újabb tgm fájl.

    Most van úgy 2 centi a talaj meg a kerék közt, vagyis átmérőben vagy 4 centi lehet. Ha van az a kocsi alatti árnyék (nem tudom mi a hivatalos neve, de nem az a sima vetett árnyék, hanem a valóságban is van ez a sötétebb rész) akkor biztos nem annyira feltűnő, de na, akkor sem jó. :)