

| ISI | Studio-397 | STEAM | S397 Workshop | rFactor2 Store | Forum | DevCorner | Facebook | Twitter | GY.I.K. |
| rF2 Tracks DX11 | rF2 Tracks DX9 | HungarianSimWorld| BSimRacing | VirtualR | RaceDepartment |
-
#10447
Azért ilyen könnyen ne mondjuk rá a "kevés" szót a teljesen dinamikus környezetre, időjárás, real road, stb, vagy mondjuk a gumi deformációra, amit az rF2 előtt techdemo-ként láttam... egy darab kerék, és mindezt előre renderelve. Itt meg valós időben számolja, autónként 4 kerék, plusz ez alapján a fizika.
Egyáltalán nem volt ez kevés, csak a marketing gatya. Mindezt egy olyan országból, ahol ha semmit nem is tudnak, de azt az egyet igen, hogy hogyan kell eladni. Naja, csak ezt nem a programozóknak kellene intézni, vagy a máshonnan kibukott hozzá nem értőnek.
Nagyon jó példa az iR. Tulajdonképpen egy feljavított NR2003 (legalábbis az volt amikor utoljára láttam). Mindezt iszonyat áron, viszont jött a duma, hogy ez nem játék, nem is nekünk készül, csak versenyzőknek. Mindenki várta, aztán pofára esés, hogy csak versenyzők. Aztán duma, najó, páran megvehetik, de ugye drága, mert nem nekünk van, tudjátok, versenyzőknek. Utána megint duma, najó, ha páran párat hívnak akkor talán azok is. Aztán persze bárki megvehette, és dehogynem, ez is játék, csak akkorra már mindenki úgy érezte, hogy most valami olyan dologhoz jutott hozzá, amit amúgy csak a versenyző ismerősnél titokban próbálhatott volna ki. Még az sem számít, hogy az egyetlen változó a programban az, hogy odébb tud menni az autó, és a GTA4 is szimulátorosabban kezeli a féket. :) Na ez a marketing.