• BenceYCE
    #68
    Azért azt még hozzá tenném, hogy igen erős empátia kell az ide írogatok 99.99%-ának, mert nehéz azt felfogni, hogy milyen így élni. Sajnos a közismertség csak az egyik része. A dolog nehezebbik része, célt találni. Tiéd volt minden idők legnagyobb vagyona és bármit megtehetsz a korlátok kinyílnak. Cél nélkül élni pedig nem ember az ember. Amikor már Ő is intézményként gondol magára, akkor vagy rájön, vagy nem, hogy az életét elvette a hírnév. Gyakorlatilag ha nem adományozza el az ember ilyenkor a vagyonának teljesen felesleges részét és vonul háttérbe, egyszerűen tönkre megy. Ismerek és sokan közületek is ismernek olyan időseket akik 60-80 évig élnek. Vannak akik jobban vigyáznak az egészségükre és 90-100 évig is élnek. MaO-n ma iszonyatos statisztikák vannak világviszonylatban. Ehhez képest mi volt Jacko? Dokkmunkás vagy bányász? Alsó hangon még vagy 20 évet jósoltam volna Neki de azt kell, hogy mondjam fiatalon halt meg. Én most voltam 28 éves. Az életem első 10-15 évére nem emlékszem olyan tisztán mint az azóta eltelt időre. De ha belegondolok, hogy 50 évig élnék csak, azt kell mondjam nem sok időm maradt. Ha úgy élnék mint Jacko, biztos mindenre lenne időm, de aki hétköznapi ember és dolgozik, annak ezek az évek üresen és gyorsan szállnak. Remélem azért tovább húzom mint 50. Hová lett az a kis néger gyerek aki meghódította a világot?