• Archenemy
    #187
    Nem válaszoltál a felvetésemre, miszerint logikátlan a gondolatmeneted. Most itt csak karakterek vannak jelen, vagy személyek?

    Mondjuk mit is vártam. Epikurosznak egyedi véleménye van néhány esetben, de többé-kevésbé meg is tudja védeni ezt. Lehet azon vitatkozni, hogy igaza van-e, karcos-e a stílusa, de hogy állít valamit, vitázik mellette, forrásokat hoz, és ezzel a témát kibővíti, az tény. Ha téged ez zavar, akkor alighanem nem neked való az internet, a fórumok, meg a vita úgy általában.

    Te egyelőre itt csak egy fikanikk vagy, aki csak azért regisztrált, hogy jóóól beszóljon. Floodszerűen öntöd a hozzászólásaidat, (jobb helyeken ezért ban jár), a személyeskedésen kívül az égvilágon semmit nem mutattál fel. Öcsém, ez nevetséges, hogy te ekézed azért, mert ő szerinted nem konstruktív. Tekintsd már meg friss szemmel a mostani fórumos ámokfutásodat, és gondold ezt még egyszer végig.

    Jobbulást.