German Truck Simulator
  • gumikacsa
    #331
    Sajnos ez így van.

    Ámde mégis azt kell mondanom, ha egy kicsit nyugisan vezetni akarok, mindig az Scs legújabb játékát töltöm be. Sajnos nincs más, illetve ami van, azok még az Scs játékainál is sokkal rosszabbak.
    Nekem az ETS már eléggé bejött, az alap kamionnal, tuning nélkül, kormánnyal nagyon is tűrhető, a graf pedig egyre szebb.

    Most, el tudom képzelni, hogy lesznek pozitív változások (Ha még nem is a most megjelenő két játékban), mert az ets-t látva elkezdték mások is tolni az Scs szekerét. Nem véletlen a kamionok licensze, ilyet olcsókategóriás játékba nem szoktak, mert nem éri meg; ha minden igaz, lecserélik a hangokat, amik élethűbbek lesznek; szerkesztőprogram, amivel a saját modelljeidet tudod importálni... és ezek már most a GTS-ban.
    Ami viszont szerintem a legfontosabb, hogy ha a hír igaz, felvettek egy embert aki kimondottan a fizikával foglalkozik, hogy minél közelebb kerüljön a játék a szimulációhoz. Úgyhogy talán az Scs 2010-es kamionos játéka talán eléri azt a szintet, amit elvárunk.