• G_ArchAngel #8
    Az en lakotarsam szerencses volt, mert lekeste a King's Cross-i halalmetrot - sok britben mely nyomokat hagyott az a nap, igy teljesen ertheto, hogy minden fronton probaljak felvenni a terrorizmus ellen a harcot - a baj inkabb a stilusssal, reagalassal es a helyzet kezelesevel van.

    Ha odajon hozzam egy rendor es megkerdezi, hogy mit es miert fotozok, akkor merlegelje a valaszom es igyekezzen baratsagosan kezelni a helyzetet - anno errol voltak hiresek az angol rendorok. Megmutatom a kepeket is, amit keszitettem, de ilyenkor gondolja at, hogy az adott epuletrol - teszem azt egy birosag epulete - mennyi foto talalhato az interneten, az enyem csak egy a sorban.
    Fogadja el, hogy engem, mint epiteszeti remek erdekel, nem mint celpont, mert akkor statikai terveket tanulmanyoznek - homlokzati fotokbol egy terrorista sem allapitja meg a tartoszerkezet gyenge pontjait...
    Raadasul nem is vagyok angol es rendelkezem nemzetkozi (fotos)sajtoigazolvannyal, irja fel a szamomat, ellenorizzen le, de ezt emberkent tegye, ne pedig masok elott nyomjon fel a kirakatuvegre...