Telpapa#371
"Az a baj, hogy több faktort kihagysz:
- hit( tudományban nem hinni kell), vallásos meggyőződés
- manipuláció
- álcázás (nagyon jól tudom, hogy lehet úgy tenni, hogy hű de nyított vagyok, miközben egyáltalán nem)
- a nyitottság fogalma, akár kívűről, akár berűlöl szemlélve szubjektív és relatív"
És megint csak racionális tudományos szempontbol közelited meg.Itt nincsennek faktorok,az emberi érzéseket nem tudod matematikai képletekkel,és komplett tudmányos tézisekkel leirni.Ha csak magát a szerelmet nézzük, több 1000 éve probáljuk szavakba önteni megfogalmazni és még most sem sikerült..
"Hol erőltetem másokra a nézetemet?
A matematika, mióta üres fecsegés. (Ahoz, hogy megértsd, mit akar mondani, ahoz kell tudni a matematikát, ahoz, hogy megérts valaki az anyanyelveden beír egy szentbeszédet, nem kell más hogy megértsd felfogd, mint tudni az anyanyelveden.)"
Félreértettél.Én sehol nem irtam hogya matematika,és ezen kivül bármiyen más tudomány is üres fecsegés lenne.Nem vagyok idióta,és természetesen elfogadom.Én azt irtam EBBEN A TÉMÁBAN.
De lehet nem olvastad, még a legejelén irtam, hogy az én néztem azért lett olyan amilyen mert, a tudományok nem adnak kielégétő választ a világegyetem eredetére illetve arra,hogy az azt mozgató erők hogyan lettek ilyen tökéletesek.(de ismét csak jelezem ez a saját személyes véleményem)