Lesz-e valami az új magyar hibridautóból?
  • Gerygrey
    #50
    Ez tiszta sor.

    De egy napi 2x30 perces utat kibirok klíma nélkül (még mindig jobb, mint a Combinon, ahol még a hering módjára összepaszírozódott emberek mesés illatát is élvezhetem)

    Igazából 3 alternatíva közül lehet választani:
    1. Relatíve olcsón, de nulla kényelem mellett BKV
    2. Még ennél is olcsóbban, de valamivel kényelmesebben egy Solo (legalább ülőhely van)
    3. Nagyságrendekkel drágábban, de azért annyival nem kényelmesebben egy alsókategóriás autó

    (plusz persze vannak még a drágább megoldások, illetve a szezonálisan alkalmazhatóak mint pl a bringa és a robogó)

    Ár/érték arányban szerintem egyértelműen a Solo a győztes. Az persze más kérdés, hogyha bejön a Solo és a nép rákattan, akkor nincs az a körgyűrű és alul/felül/keresztüljáró-hálózat, ami azt az olcsósága miatt irtózatos tömegeket autóra csábító emberek által keltett forgalmat elvezeti, úgyhogy a megnövekedett dugók miatt továbbra is marad a metró.

    Különben az miért kompromisszum, más a formavilága mint egy Swifté? Nekem például a Swift nem tetszik, ez viszont újszerű és különleges, valószínűleg sok tekintet rá fog szegeződni ha megjelenik az utakon :)