• assdf
    #97
    Na ide figyelj hülyegyerek (bocs).
    Nekem az édesanyám kb. 1 héttel a katasztrófa után utazott arra busszal (mivel mentek moszkvába) és 50 km-re mentek el csernobil mellet. A rá következő 4 évben a busz utasainak a 80%-a meghalt, és az édesanyám is köztük volt. MIND rákban halt meg. Mára azt hiszem 1 v 2 fő él még közülök (csak hogy tisztázzuk ha élnének most lennének 50 évesek szóval nem lehet ráfogni hogy a többiek végelgyengülésben haltak meg) mindenki másnak kampec lett, és mit ad isten mind rákban halt meg. Tudom véletlen. És nekem elhiheted nem ők voltak az egyetlen áldoztok és nem csak ők mentek arra (jó vicc 50km-re, szóval nem kzövetlenül a tőszomszédságban), és azok akik akkoriban arra jártak, kb 70-80%uk meghaltak, és kb. ennek a 70-80%-nak a 70-80%-ra rákban.
    Ezek tények.

    Csak hát ugyebár akkoriban ezt nem lehett nagydobra verni mert juj mi lesz (ugye akkor még erős szovjet befolyás volt), ott csalták el a statisztikát ahol lehetett, de aki érintett volt az ügyben az pontosan látta hogy mi történt. Csak tudod utánna kéne járni néhány dolognak, nem csak a 3000 km-erel odébb élő prof nyilatkazotainak hinni. És én a helyedben inkább örülnék a farkamnak hogy nem vagy érintett az ügyben és hogy egy hozzátartozod sem halt meg ez miatt rákban, és hogy nem kell olyan kiméletlen kérdéseket feltenned magadnak, hogyha állitólag nem okoz rákot a nagy tudos profok szerint, akkor hogyan lehetséges hogy az akkoriban arra járt emberek 70-80%-a mind rákban halt meg... tudom biztos együtt ittak gázolajat és azért...