• Su0my
    #8
    ez a kissé bonyolultabb a Linux azért aranyos volt xD

    Én amúgy szurkolok a Windows 7-nek. Meg főleg a Microsoftnak, hogy a menedzserei vagy tűnjenek el(mivel sok szutyok megoldás azért van a Windowsban, mert a homronzavaros menedzser mond valamit, hogy csináld meg és kész. olyan nincs, hogy nem. még ha az megvalósíthatatlan. őt csak a plusz egy nulla a bankkártyája végén, na az érdekli..), vagy tanuljanak meg programozni felsőfokon. Igazából a leggusztustalanabb marketing köré épülő cégek egyike, az APPLE szerintem sokkal jobb OS-t csinál (ne haragudjatok, nem offolós egyik rendszer jobb, mint a másik vitát szeretnék evvel, lásd folytatás), nem értem, hogy egy akármit is mondtok, szolidabb cég, sokkal nagyobb tőkével hogy képes alapvető hibákkal zsúfolt OS-t kiadni? Vagy pl lásd Vista esete: kiadják korábban (holott nem hiszem, hogy már a legolcsóbb párizsit kellett a reggeli pirítósra rakniuk..), és lehet, hogy nagyrészt nem az ő hibájukból, de az egyszeri, lustább, főként MS-ellenes júzernek meg nem indul el, ilyen olyan okból... Hogy a géphez kevésbé értőket meg se említsem.. Jó persze, a Windowsnak sokkal több hardverelemet kell ismernie, a szutyokabbakkal is el kell boldogulnia, na de kérem szépen.. Erőforrás, tőke megvan hozzá.. [zárójelben: pl ilyen gusztustalanságokat meg még véletlenül se csináljanak, ami a Vista capable matricákat illeti.. mondhattok akármit, de az 1 dolog, hogy elindul az OS rajta, ez még oké lenne: de bevallottan azért változtatták meg a követelményeket, hogy az intelnek jobbak legyenek a negyedéves eredményei.]

    Na szóval.. Go Windows 7, dobjatok nagyot MS! [és árazzátok is be jól:P]

    Ami meg ezt az antitröszt vizsgálatot illeti: ha 2009-től megszűnik a felügyelés joga [gyk.: nem hosszabbítják meg], ez is csak egy komédia, a'la EU. Amúgy is, de ellenkező esetben még lenne értelme...

    Csaba: három felkiáltójel, szép :P Nem tudom te hogy csináltad, én néha csodálkozom, hogy nekem is nincs még 2-3