• BenceYCE
    #70
    Én meg úgy látom, hogy épelméjű ember nem fog presztizskérdést csinálni abból, hogy van-e otthon multiplexje vagy sem. Mire megveszel egy full hd-s tv-t a hozzátartozó BR-es lejátszóval, szólsz a netszolgáltatódnak, hogy tolja fel a díjcsomidat 5.000-ről 12.000-re és megveszed a méregdrága nyers korongot, addig én a csiganettel lehúzom a rippelt/tömörített véltozatot 4.7-es DVD méretben, kiírom 100 forintért és megnézem a szutykos monitoromon. Majd kiszámolom, hogy 1-2 éven belülhány jó filmet készítettek a Big hálivúdi iparosok és ezeket én a két verzió közötti árkülönbségből hányszor nézek meg moziban és/vagy dvd minőségben otthon. Aztán 1-2 év múlva követem a példádat, csak nem ennyiért. És nem tudom, hogy ki hogy van vele de nem fogom felszabdalni az ereimet, mert 2 év hátrányt szenvedtem veled szemben. Ha mégis csillapíthatatlan vágyat érzek aziránt, hogy kétpofára nyaljam hálivúd szaros/lucskos seggét, akkor marad a már előttem páran megszólalók verziója vagyis a winyó. Elitebbeknek, VIP-bbaknak és kékvérűbbeknek meg ha nem barátom akkor üzenem, hogy tudok "olcsón" írt BR filmeket, ha meg barátom akkor HTPC. Azt mehet nekik a vagizás. Nem mondom, hogy sóher vagyok, de azért, hogy elmondhassam, nekem ilyen is van, azért nem adnék ki ennyi pénzt. Ennyiből azért jópárszor elmehetnék kurvázni ha eljárnék és több örömet okozna mint az, hogy otthon recskázzak a képélességre. Jesszusom, valaki húzza már ki azt a rohadt dugót a falból, mert már vágja a fejetek széle a kezemet. Irány a természet! Szocializálódni! Flörtölni! Kefélni! Élni!!