• Csaba42
    #57
    Soha. Most komolyan, te egy álomvilágban élsz. Hol van etikusság, úgy cakkum-pakk a világon? Mert én hírét, nyomát sem látom. Itt meg főleg nem lesz, hisz a Microsoft nemcsak töménytelen pénzdomb, de hatalmas multi is, és itt van már a kutya elásva. :(

    #46: pedig szinte igaz, amit írt a Linuxról. Magam is kipróbáltam.

    #50: hiába perelnek, ha más kronológiailag előbb csinált meg valamit, akkor nem tehetnek semmit. Nincs ügyvéd, aki az idő józan eszével szemben nyerni tudna. Az meg, hogy elszúrják az eddig létezp ötleteket, mit számít az ötlet kiagyalójának? Röhög egyet a markába (főleg azokon, akik hisznek is a viaszosnak), és csókolom. S ki kényszerít rá, hogy vedd meg, sőt, használd a Windowst? Senki, még a játékfejlesztők sem, hisz minden OpRendszerre vannak játékok (ha jól tudom, bár a kis eldugott, általam csak "bites"-nek nevezett rendszereket nem igazán ismerem). Én használom, de eddig nem vettem meg sosem, és ennek baromi prózai oka volt eddig: drága. Hiába, azért a 30k egy diáknak suli mellett sok úgy, hogy még venni kell játékot, könyvet, tankönyvet, stb. Bár igaz, hogy itt van a Campus, amire gondoltam is, de február végén lejár az MS szerződése a Magyar Állammal. Így a Tisztaszoftver.hu csak a szerződés megújítása után jöhet szóba. :(

    Úgyhogy ez a dolog több sebből vérzik, ráadásul némely tekintetben elég szórakoztató, mégis sokan úgy a szívükre vesznek egynémely dolgot, mintha a halálos ítéletüket kéne aláírniuk.