• Boba Fett
    #24
    Na akkor én is hozzátennék a cikkhez:
    Nekem ez a Sony van/lesz karácsonyra, amint megkapom. :-)

    Bemutató a CNet-en
    Ez és társai a hivatalos honlapon
    Sony NWD-B103, bár a nevét sok helyen nem tudják eldönteni, de a B103, az biztos. Van 1 és 2 gigás változat, az F végűekkel rádiót is lehet hallgatni, 12 órát bír az aksija, azaz pont végig lehet hallgatni az 1 giga zenét.
    Ami fontos szempont volt nekem, hogy legyen egyszerű, kulturált, de szép (azaz fekete ), lehessen pendrive-ként is használni (külön kábel nélkül) és ne kelljen elővennem a zsebemből ahhoz, hogy kapcsolgathassam, valamint hagyományos jack dugó menjen bele (ne az a mini vacak). Ezeket tudja is mind.
    Egy követelményt nem teljesít: nem AAA aksis, azaz nem tudok benne akkut cserélni, ha majd kell, de sajnos nem nagyon van már olyan lejátszó, amiben külön AAA aksi van.
    És persze én sem akartam használni a Sony saját kis programját a zenék feltöltéséhez, de ez már a SonicStage (vagymi) nélkül is tökéletesen működik.
    A hagnzása természetesen szép, ahogy az a Sony-tól megszoktam, a fülhallgatója is megfelelő.
    És ami a legjobb: mindössze 13 000 Ft az ára, a cikkekben emlegetett 20-60 ezer Ft-os lejátszókkal ellentétben.

    No, remélem tudtam valakinek segíteni a döntésben. :-)