• qwas
    #79
    who am I 7: Szerinted ez egy inteligens világ? Akkor nem lennének ehez hasonlatos topikok. Mert mindenki megértené elsőre hogy mi a helyzet. Amúgy nem kell mindent szó szerint venni, de ha valakivel mondjuk aki az utcán végezteti a kutyával a dolgot és nem takaritja össze mondjuk egy fél évig összeszedetnéd az egész kerületben a kutyapiszkot akkor lehet legközelebb odafigyelne. Ha jelenben szólsz valakinek max csak kiröhögnek. Ez csak egy példa volt.

    Fizetni valami miatt. Na ez jó gondolat csak nem ér semmit amíg a büntetések nem állnak arányban azzal amiért fizetni kell. Ha teszem azt a környezet szennyező gyárat (ha már ennyire a környezetnél vagyunk) bezárnák egy hétre vagy addíg amíg meg nem szüntetik a problémát az szerintem hatna de az hogy fizessen olyan bütetést amit kb 5 percnyi termeléssel kitermel annak semmi értelme. De mondjuk igaz ez olyan áruházra is ahol olyan élelmet adnak el ami már állati fogyasztásra sem igen alaklmas. Mi neki pár 10 milla büntetés. Na nem ragozom tovább. A radikális dolgok azok amiket a hozzászólásom tükrözni akart amikre szerintem szükség lenne. Bush-ról meg kérdezd meg azokat akikhez elküldte a katonáit békét teremteni, szerintem hallanál még cifrábbakat is.