• qwas
    #73
    assdf: szerintem meg az baromság amit te írsz. tudod mennyit jelent egy kamion rakomány árában az üzemanyag kölség? Ha kétszer ennyi lenne az üzemanyag az nem hozna jelentősebb áremelkedést szerintem. Mondjuk nem számoltam utána pontosan azt meg kell mondjam. Szerintem te nem értetted amit én mondani akartam. Ha drágább lenne az üzemanyag akkor jobban meggondolná e az ember mikor használja a kocsit? Ez volt a kérdés. Az meg hogy a menő csávó meg ujgazdag meg kopasz meg mittudomén milyen jelzők vannak még a verdába megvenné még 2000-ért is azt szerintem nem kell hajtogatni mert azzal úgysem tudsz mit csinálni. Azért a lakosság nem nagy százalékát teszik ki ezek.

    A másik. Hidd el ha én tervezném a környezetvédelmet akkor már Bush bácsi szemét kiették volna a hollók az akasztófán. Meg még jópár emberét. Valamint olyan világban élnél mint a régi Velencében ahol ha valaki beleszemetelt a kanálisba annak levágták a kezét. Ez utóbbit képletesen kell érteni. Ha pesti vagy húzz analógiát a kutyasszarral az utcán.